kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-02-2018, 15:43
Daria32 Daria32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 251
Domyślnie Sklep z akcesoriami do motoru ?

Szukam od kilku dni dobrego sklepu, który ma w swojej ofercie akcesoria do motocykli. Nie wiem który będzie najodpowiedniejszy, więc zwracam się z prośbą do was. Polecicie mi jakieś sklepy ? Chodzi o sprawdzone miejsca, w którym kupię kask i parę innych rzeczy dobrej jakości, ale też po przyzwoitej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-02-2018, 20:56
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Mój mąż jak szuka czegoś do motoru to zagląda tu https://gmoto.pl/buty-motocyklowe,3573/ Własnie ostatnio wybierał buty na motor. Wybierał godzinę, ale wybrał wysoki model, co mnie ucieszyło bo w takich noga jest dobrze chroniona. A ty popatrz w zakładki, jest tu sporo ciekawych propozycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-03-2018, 10:06
aniaola37 aniaola37 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 185
Domyślnie

Najlepiej w sumie w necie czegoś poszukać. Ja w sumie mieszkam w mniejszej miejscowości więc sie już tylko na takie zakupy praktycznie przestawiłam. Mąż robi zakupy motocyklowe w sklepie enduro7.pl Tam są głównie akcesoria na crossy. Jakby Cie takie rzeczy interesowały to zajrzyj do nich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-03-2018, 20:29
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Heyah! A powiedzcie mi - czy macie u siebie w motocyklach zamontowane deflektory motocyklowe ? Jechalam motocyklem wlasnie z taka dodatkowa szyba i przyznac musze, ze komfort jazdy jest lepszy. Ponoc szyba powinna siegac do nosa - a tak przewaznie nie jest w motocyklach, prawda? Co sadzicie na temat takich owiewek motocyklowych? Jest to dobra i rozsadna opcja, czy lepiej jezdzic bez niej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-04-2018, 11:41
Mermagda0 Mermagda0 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 95
Domyślnie

Zajrzyj też na https://motogar.pl/sklep mnie nie raz ten sklep poratował. Kupuje do mojej nowej maszyny wyłącznie oryginalne częsci, a tam jest ich wielki wybór. Jest to bezpośredni importer z części z wielu zagranicznych krajów więc części z tego co mówią są nawet o 30% tańsze niż z ASO
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-04-2018, 23:10
szybinka76t szybinka76t is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 4
Domyślnie

Jak wypatrujesz szyby przystosowanej do twego auta to promuję Szyby24. Ta firma to doskonały punkt ze wszystkim typami szyb samochodowych. Skoro zadecydujesz się na szyby24 - nie będziesz miał w późniejszym czasie ani jednego kłopotu. Wyselekcjonuj odpowiednio i uciesz się z fenomenalnej obsługi. Szyby24.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-05-2018, 23:01
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Zdradź proszę, jakich konkretnie akcesoriów potrzebujesz? Nie musisz zaopatrywać się w nie w żadnym sklepie z akcesoriami do motoru. Wystarczy, że zajrzysz na portal https://allegro.pl/kategoria/czesci-...g=ktm%20racing który oferuje spory ich wybór! Takie jest przynajmniej moje zdanie. Gwarantuję, że na allegro znajdziesz produkty tańsze niż w typowych sklepach internetowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-05-2018, 09:19
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

ja wszystkiego szukam w necie a szczegolnie na allegro uwielbiam je
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-05-2018, 13:05
LudmilaKowal LudmilaKowal is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 4
Domyślnie

Teraz to chyba wszystko jest w internecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-05-2018, 23:42
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Tutaj macie buty motocyklowe https://www.motolegend.pl/sklep-2-25-n-Buty-motocyklowe gdyby ktoś szukał. Dowiedziałam się o niej przypadkiem, kiedy mój chłopak szukał jakiś elementów na forum motorowych. Pomyślałam, że link do fajnych i porządnych butów zawsze się przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.