kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 17-06-2020, 15:11
Sylwia93 Sylwia93 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 99
Domyślnie

Cześć dziewczyny, z racji tego że od pewnego czasu przerzuciłam się na kosmetyki naturalne poszukuje czegoś dla mojego maluszka. Koleżanka poleciła mi naturalny szampon dla dzieci https://teraznatura.pl/naturalny-szampon-dla-dzieci . Jest hipoalergiczny, ma właściwości nawilżające i pielęgnujące. Czy któraś z was już go używała i może powiedzieć mi nieco więcej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 18-06-2020, 08:31
mamita mamita is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 62
Domyślnie

Ja na co dzień stosuje wyłącznie naturalne kosmetyki. Do twarzy olejki i mydła, a na włosy szampon w kostce i Capitavit balsam pielęgnacyjny do włosów. To mi w zupełności wystarcza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 18-06-2020, 14:12
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Używacie może odżywek do paznokci? Znajoma poleciła mi właśnie BIO VEGAN NAIL CARE od bielendy, jest to odżywka wegańska, mówiła że fajnie utwardza płytkę i mniej się dzięki temu jej łamią. Chyba sobie zamówię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 22-06-2020, 14:46
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Ja zawsze stosuję naturalne kosmetyki bez ulepszaczy chemicznych, a najlepiej z rzędu bio. Na stronie jaką jest https://bionaura.pl/naturalne-kosmetyki-do-makijazu chcę teraz zamówić naturalny żelowy peeling do twarzy, jak chcesz używać najwyższej jakości kosmetyków to polecam się zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 22-06-2020, 19:42
arjana arjana is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 101
Domyślnie

Na co dzień rzadko się maluję, na wyjścia zazwyczaj wystarcza mi pomadka ochronna, lubię kneipp waniliową, pachnie super, solidnie nawilża i wygładza usta i skład na piątkę ma
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Stary 24-06-2020, 14:44
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie

Też ją uwielbiam W ogóle ostatnio coraz więcej fajnych kosmetyków tej marki odkrywam. Właśnie kilka dni temu kupiłam w rossmannie olejek do kąpieli migdałowy, ładnie pachnie i naprawdę mocno nawilża skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Stary 26-06-2020, 00:19
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

też obowiązkowo musi sie na moich ustach pomadka znaleźć nawilżajaca, mam usta ze skłonnością do wsuszania się, bez dobrej pomadki ani rusz, w lecie często wybieram oeparol sunnyday, bo ma też filtr uv
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Stary 26-06-2020, 22:38
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Kiedyś używałam tylko żelu do mycia twarzy, toniku i oczywiście peelingu. No ale za namową przyjaciółki postanowiłam wypróbować również olejek do twarzy! Moja skóra jest raczej tłusta, więc byłam sceptycznie nastawiona, ale kompletnie niepotrzebnie! Na https://www.ezebra.pl/pl/blog/olejki...589975329.html udało mi się znaleźć świetne rady odnośnie tego jaki olejek wybrać no i jest tam też ranking najlepszych produktów Dzięki temu udało mi się kupić naprawdę świetny olejek, który jest idealny do mojej cery!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Stary 19-07-2020, 01:58
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

Mam tłustą, trądzikową cerę i oczyszczam ją różnymi sposobami, teraz mój numer jeden to oczyszczająca maska z aktywnym węglem, https://klikeco.pl/pl/p/Weglowa-maska-w-placie/67 To maska w płacie, takie lubię najbardziej, bo najmniej z nimi kłopotu. Ogólnie stosuję najchętniej kosmetyki naturalne, dobrze mi służą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Stary 19-07-2020, 20:16
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 419
Domyślnie

ja nie wyobrazam sobie codziennej pielegnacji bez mojej ulubionej serii z bielendy BLUEBERRY C-TOX mus do mycia twarzy, jogurt nawilzajacy, pianka rozswietlajaca , rewelacja
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.