kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 08-09-2020, 20:16
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 373
Domyślnie

Co innego jeśli pojawi się infekcja, da się ją w miarę szybko wyleczyć i z głowy. Trudniej jeśli jest to właśnie nawracający problem. Też tak miałam. Latem to nie tak, ale mam obawy przed tymi jesiennymi infekcjami co znów będzie. Znajoma mi radzi, że powinnam sobie kupić nawiIżacz powietrza. Mu tutaj nawet sklep z ciekawą ofertą https://homespot.pl/kategoria/nawilzacze-powietrza . Można sobie porównać różne modele, dobrać według parametrów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 01-10-2020, 01:28
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Tylko co te bóle wywołuje? Jeśli to zwykłe infekcje bakteryjne, ulgę powinien przynieść Ci Octenisept, a właściwie to płukanki na jego bazie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 20-11-2020, 12:57
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie

U mnie często pojawiał się ból gardła, infekcje, nawet angina. Już miałam dość. Na takie nawracające infekcje pomógł mi Entitis, kuracja trwała 3 miesiące, ale warto było.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 21-11-2020, 21:36
janusia7 janusia7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 117
Domyślnie

Bywa tak, że wizyta u lekarza pierwszego kontaktu nie przynosi efektu i właśnie wizyta u laryngologa jest potrzebna w celu dalszej diagnostyki. W Warszawie bardzo dobrą poradnią jest scanmed https://scanmed.pl/centra-medyczne/z...ych/laryngolog Warto się tam udać zwłaszcza jak nie potraficie sobie poradzić z problemem. Poradnia zapewnia pełen zakres obsługi laryngologicznej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 26-11-2020, 08:13
karioka karioka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 97
Domyślnie

U mnie było podobnie, kuracja entitis daje efekty , w końcu skończyły się ciągłe zapalenia gardła. Także warto było, najważniejsza jest systematyczność przez całą kurację a efekt będzie na pewno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 26-11-2020, 11:13
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Pytanie tylko, co jest prawdziwą przyczyną. Być może Twoje dziecko jest na początkowym etapie różyczki? Jeśli martwią Cię te objawy, to na pewno dobrym pomysłem będzie wybranie się do lekarza i skonsultowanie się, co najlepiej zrobić w tej sytuacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 29-11-2020, 11:25
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie

My tu u mówimy o infekcjach, które powtarzają się np. przez rok co chwilę, tak na przykład było u nas. Więc jakim cudem miałby to być początek różyczki? Na którą nota bene większość dzieci powinna być zaszczepiona. Zresztą jak już mówiłam, u nas entitis na takie nawracające infekcje bardzo dobrze się sprawdził.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 15-12-2020, 15:54
karioka karioka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 97
Domyślnie

Ale warto spróbować dawać entitis, tylko systematycznie bo wtedy właśnie są najlepsze efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 23-12-2020, 17:04
Paulisss Paulisss is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 940
Domyślnie

Witam,co sądzicie os pecjalistycznych badaniach gardła? Jestem nauczycielem z długim stażem, dlatego jest to dla mnie bardzo istotne. https://www.derm-al.pl/pl/videostrob...ku-przez-krtan Czy uwazacie,ze to dobry pomysl?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.