kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-11-2021, 12:10
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie pomoc psychodietetyka...

hej dziewczyny dziś przychodzę z nieco wstydliwym dla mnie tematem ale chyba sama nie podołam i czas zasięgnąć opinii innych. Czy macie doświadczenia jeśli chodzi o terapie u psychodietetyków? mam wrażenie, ze moje ,,relacje" z jedzeniem nie do końca są takie jak być powinny i chciałabym to zweryfikować. Warto szukać takiego specjalisty? Możecie kogoś polecić ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-11-2021, 14:48
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

już sam fakt, ze widzisz problem jest połową sukcesu - serio wiem coś o tym bo sama mam podobne doświadczenie, u mnie problemy zaczęły się gdy przeszliśmy na prace zdalną i nagle straciłam kontakt z otoczeniem...objadałam się, tyłam a przez to czułam się coraz gorzej. i tak, od 2 miesięcy jestem pod opieką psychoidietetyka. takie wizyty to nic wstydliwego ale badz dla siebie dobra i nie narzucaj sobie jakiś bardzo restrykcyjnych diet bo polegniesz jak ja wiele razy. wsparcie na pewno sie przyda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-11-2021, 15:21
Doll Doll is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 16
Domyślnie

Psychodietetyk? Powiem ci, że pierwszwe słyszę.
_________________________________________
laseroterapia Łódź
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-11-2021, 10:53
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

@Doll serio ? pomoc psychodietetyka staje się coraz bardziej popularna bo wiele osób z róznych względów ma problem z jedzeniem jakkolwiek by to nie brzmiało. Powodów może być wiele... ja sama jestem w trakcie takiej terapii łap namiar na Jem Co Chcę https://jemcochce.pl/. Korzystaj, pierwsza konsultacja jest darmowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-11-2021, 13:37
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Cytat:
Napisał ejdyska
@Doll serio ? pomoc psychodietetyka staje się coraz bardziej popularna bo wiele osób z róznych względów ma problem z jedzeniem jakkolwiek by to nie brzmiało. Powodów może być wiele... ja sama jestem w trakcie takiej terapii łap namiar na Jem Co Chcę https://jemcochce.pl/. Korzystaj, pierwsza konsultacja jest darmowa


dzięki! poczytałam trochę i wszystko wygląda super, na pewno skorzystam. i jak u Ciebie idzie ta terapia ? widzisz już jakies zmiany ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-11-2021, 14:09
kate444 kate444 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 300
Domyślnie dieta

Ja polecam współpracę z dietetykiem z maxprogress. Sama pracuję z nim od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-11-2021, 13:33
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

Cytat:
Napisał kiki998
dzięki! poczytałam trochę i wszystko wygląda super, na pewno skorzystam. i jak u Ciebie idzie ta terapia ? widzisz już jakies zmiany ?

no jasne, ze widzę nie oczekuje szybkich ale przede wszystkim trwałych zmian generalnie nie czuje się jakbym była na diecie, jem w większości rzeczywiście to co lubię i na co mam ochotę ale z każdym dniem zmieniam ( mam nadzieję, ze już na stałe) swoje nawyki przez co jest mi łatwiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-12-2021, 13:09
aabshire's Avatar
aabshire aabshire is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 4
Domyślnie

Nie myśl w ten sposób - nie jest to ani trochę wstydliwy temat!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-12-2021, 16:16
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Dzięki dziewczyny za zaangażowanie i odpowiedzi postanowiłam skorzystać z tej pierwszej darmowej konsultacji u Moniki w Jem co Chcę. Niczym nie ryzykuje a mogę tylko zyskać więc sama jestem ciekawa wrażeń ( już w czwartek widzimy się online).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-12-2021, 11:52
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

i jak tam kiki998 wrażenia po pierwszym spotkaniu z Moniką ? Daj znać proszę w wolnej chwili bo już ciekawość mnie zżera a przed świętami nie chciałam Ci już głowy zawracać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.