kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-07-2019, 16:25
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Okna pasywne - ktoś ma?

Ktoś z was zdecydował się na okna pasywne do domu?
Jak one się sprawdzają?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-07-2019, 18:25
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie

Nie mam, ale słyszałam o takich.
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/kons...omu-pasywnego/ widziałam coś takiego.
Piszą tam sporo na ten temat.
Poczytaj sobie co nieco o tym czym on się wyróżnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-07-2019, 21:40
akwe akwe is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 82
Domyślnie

Zobaczcie sobie koniecznie na okna, które są dostępne tutaj http://www.e-lazur.pl . Jest to bowiem namiar na salon firmy. Można tam zakupić wysokiej jakości okna w dobrej cenie. Jeśli nie wiecie na co się zdecydować, to zawsze można się zapytać o radę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-11-2019, 12:36
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Co do okien to warto także oprócz właściwości izolacyjnych zwrócić uwagę na ich styl i tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam https://ekoplast-group.com/pl/ ponieważ jest to jeden z nielicznych producentów w przypadku którego można liczyć na świetne wykonanie oraz nowoczesne wydanie ram dzięki czemu na pewno świetnie wpasują się Wam do aranżacji i zapewnia spokój i bezpieczeństwo przez lata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-11-2019, 21:59
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Sprawdź sobie firmę Drutex, ponieważ ma ona świetną ofertę różnych okien, więc jest w czym wybierać i śmiało można inwestować, ponieważ firma ma dobre opinie i zawsze udane realizacje. Myślę, że decydując się na ich okna wpiszesz się na listę zadowolonych klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-11-2019, 18:39
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

W naszym domu pasywnym mamy okna winergetic premium passive, których producentem jest firma Oknoplast. Mamy już doświadczenia z tą firmą i to pozytywne więc najpierw poszliśmy po wycenę do nich. Moi teściowie, znajomi oraz siostra mają od nich okna z tym, że teściowie mają już wiele lat. Ich rekomendacja była pozytywna i sami mogliśmy też obejrzeć okna u nich w domach. Mamy te okna może krótko bo dopiero 2 lata ale możemy zdecydowanie polecić, ponieważ doskonale izolują, są ciepłe i przy tym charakteryzują się nowoczesnym designem. Warto zerknąć na ofertę Oknoplast, sprawna realizacja i miła obsługa w salonach premium.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-11-2019, 19:44
laradekk Mężczyzna laradekk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 2
Domyślnie

Mnie fascynuje budownictwo pasywne, gdybym budował dom to w takiej technologii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-11-2019, 11:48
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Bardzo dobrą opinią cieszy się ten producent okien - https://www.petecki.eu/ To polskie okna wykonane z wysokiej jakości materiałów. W ofercie znajdziesz też drzwi, bramy i rolety. Sama myślę o skorzystaniu z oferty tej firmy, bo nasze okna są już dosć stare i trzeba je wymienić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-01-2020, 11:19
piotrtalikos Mężczyzna piotrtalikos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 14
Domyślnie

Niezależnie jakich okien szukacie to polecam wam sprawdzić wyceny tutaj - twoje-okna.com . Dlaczego?
Jeśli chcecie kupić okna naprawdę tanio to wyślijcie zapytanie i czekajcie na oferty. Nie trzeba wychodzić z domu, biegać po salonach sprzedaży. Wystarczy wysłać zapytanie i czekać na oferty. Później w zaciszu mieszkania wystarczy porównać ceny i wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie pod kątem ceny i jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-01-2020, 11:20
piotrtalikos Mężczyzna piotrtalikos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 14
Domyślnie

Jeśli szukacie okien w dobrej cenie to polecam wam http://twoje-okna.com/. Macie tutaj możliwość porównania cen okien u kilku sprzedawców z twojej okolicy. W jaki sposób? To łatwe. Wyślij zapytanie o okna i czekaj na oferty. Nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy jeden email a otrzymasz kilka wycen.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.