kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 29-02-2016, 17:55
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

My chcemy w tym roku zabrać dziadków do Krynicy Morskiej na wczasy. Znalazłam bardzo ładny hotel na http://www.nat.pl/nasze-obiekty/osro...zynkowy-neptun i chyba zrobimy rezerwację jak mąż dostanie urlop. Stwierdziliśmy że w tym roku jedziemy wszyscy razem, będzie weselej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 01-03-2016, 15:09
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Dzisiaj spadł śnieg i cały czas mocno pada! Polecam szybciótko gdzieś w góry wyskoczyć, ja polecam ten pensjonat http://www.willa.majerczyk.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 02-03-2016, 11:05
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Tylko jak już weekend przychodzi, to śniegu nie ma. Koleżanka już któryś raz próbowała pojechać na snowboard.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 06-03-2016, 16:38
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

U nas praktycznie wcale śniegu w tym roku nie było :/ Nie wiem co to za zima...
Mielismy jechać na tydzień w góry ale odpuścimy i chyba pojedziemy tylko do Krakowa. Przeglądam właśnie noclegi na www.apartamentywpolsce.pl/noclegi-krakow/ i namawiam męża na wziecie urlopu przed swiętami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 07-08-2016, 14:46
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Jest wiele ciekawych wycieczek szkolnych organizowanych przez różne biura podróży, na przykład przez biuro podróży Pogodna Travel http://pogodnatravel.pl/. Myślę, że można ich zapytać o wyjazdy szkolne dla dzieci podczas ferii. Może akurat mają coś ciekawego w ofercie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 27-09-2016, 22:57
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja chciałabym się w końcu wybrać na narty. W wolnych chwilach przeglądam ofertę na http://www.gosnow.pl/ i coraz częściej myśle o zakupie sprzętu narciarskiego. W górach nie byłam od dawna a bardzo lubie tam jeździć szczególnie zimą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 03-10-2016, 12:50
Ania26's Avatar
Ania26 Ania26 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 25
Domyślnie

Jeśli ktoś myśli o narty włochy to faktycznie mogę polecić. Byłam w Val di Sole i to naprawdę świetne miejsce, nie sądziłam, że góry mogą być takie ładne Zawsze kojarzyły mi się raczej ze skałami i żmudnym wspinaniem się po stromych leśnych ścieżkach - typowe polskie góry. Tam to jest całkiem co innego, ogrom i skala z jednej strony przytłacza, ale jak się wjedzie wyciągiem na szczyt to dopiero radocha Ceny obecnie przeciętnego Polaka aż tak bardzo nie przytłoczą, więc polecam te miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 06-10-2016, 10:27
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Na ferie zimowe to dla mnie najlepiej pojechać na Mazury i jest dużo taniej niż np w górach co zresztą zrozumiałe. Jak chce odpocząć od pracy, przyjaciół a także rodziny to jeżdżę do http://www.hotelik.cso.pl Jest to dla mnie magiczne miejsce w którym zawsze spędzam miło czas. Polecam gorąco tam zajrzeć a na pewno też będziecie tym oczarowani.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 08-10-2016, 16:54
kamyk's Avatar
kamyk Mężczyzna kamyk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 10
Domyślnie

My byliśmy z dziećmi podczas ferii 2012 w hotelu Solaria we Włoszech. W tym roku znów planujemy tam jechać, bo uwielbiamy jazdę na nartach. Dla nas bardzo ważny był bezpośredni dostęp do stoków narciarskich Marillevy i klub dla dzieci, ponieważ w tej ofercie mieliśmy zarówno animatorów jak i instruktorów, a nasze dzieci dopiero stawiały pierwsze kroki na nartach. Poza tym były organizowane dla dzieci kuligi, gry i zabawy na śniegu, ale także animacje w hotelu. Serdecznie polecam Val di Sole
__________________
Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzy*deł, ale naj*ważniej*sze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 10-10-2016, 11:11
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Nigdy nie byłam we Włoszech. Chyba muszę to nadrobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.