kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 02-09-2018, 18:38
GrzesiekLe Mężczyzna GrzesiekLe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 15
Domyślnie

Budowa domu to niestety nie jest łatwy kawałek chleba. Trzeba dużo sił i dużo nakładów finansowych, żeby wszystko było tak jak chcemy. Ja największe problemy miałem z pomalowaniem już wybudowanego domu. Na szczęście znajomy polecił mi wynająć agregat do malowania https://techmal.pl/wypozyczalnia. Pomogło mi to w bardzo szybkim tempie pomalować cały budynek i to w bardzo profesjonalnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 03-09-2018, 15:01
BearSerKer Mężczyzna BearSerKer is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1
Domyślnie

No tanie to na pewno nie jest. Wszystko zależy od tego czy chcesz budować sam, czy wynająć firmę oraz od tego jakiej jakości chcesz mieć materiały do budowy domu.
__________________
opony zimowe goodyear
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 04-09-2018, 09:05
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Musicie zacząć od dobrego projektu. Na szczęście w internecie można znaleźć wszystko. Ja myślałam, że będę miała duży problem bo potrzebny był mi projekt domu na wąską działkę ale okazało się, że w internecie można znaleźć wszystko Więc bez problemu udało mi się wybrać wymarzony projekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 17-09-2018, 01:12
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Różnie... Wszystko zależy od kosztu wynajmu firmy budowlanej, od uzytych materiałów, czasu budowy itp. Ja jestem akurat w trakcie budowy swojego domu i niestety mam pewne problemy w postaci braku pewnych materiałów, które nie zostały załatwione przez firmę budowlana. Nie mam czasu ani możliwości zmieniać firmy budowlanej i dlatego sama musze załatwić sobie te materiały a chodzi tutaj o sklejke szalunkową. Tutaj https://baukrane.pl/kategorie-oferty/sklejka/ znalazłam dobra ofertę kupna takiej sklejki i mam nadzieje, że sklep szybko zrealizuje moje zamówienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 17-09-2018, 13:49
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Ja zdecydowałam się na mieszkanie i jestem bardzo zadowolona. Chciałabym polecić BIURO NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA właśnie oni pomogli mi znaleźć odpowiednie mieszkanie dla mnie i mojej rodziny. Możecie zobaczyć ich oferty. Na pewno znajdziecie coś odpowiedniego. Możecie też wystawić nieruchomość na sprzedaż. Wszystkim się zajmą. Polecam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 17-09-2018, 14:25
PianoZoo PianoZoo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 2
Domyślnie

Ja obliczyłam koszt budowy, materiału, działki i wszystkich "ponadplanowych" wydatków na 450tyś... wyszło już ok 600tyś i wciąż jest kilka rzeczy do zrobienia -_-
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 18-09-2018, 11:40
marzenawojas marzenawojas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 5
Domyślnie

Przecież to są tak różne koszty że nie da się tego uogólnić. Wszystko zależy od materiałów, wielkości domu, działki itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 03-11-2018, 20:23
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Dokładnie. Wszystko zależy od tego gdzie się budujesz, jak duży chcesz dom, materiały i wiele wiele innych. Jednak z własnego doświadczenia wiem, że sporo można zaoszczędzić jeśli dużo się robi własnymi siłami i ma się własny sprzęt. My np. dzięki temu, że mieliśmy własny agregat sporo zyskaliśmy- kupiliśmy Kruzera, który z resztą świetnie służy nam do dziś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 13-11-2018, 18:19
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

A pomyśleliście już nad dachem? Z jaką konstrukcję wykonacie? Jeżeli chcecie zaoszczędzić, a zarazem mieć coś solidnego to teraz bardzo popularne są wiązary wykonane technologią płytek kolczastych. Z firmą http://wpwinvest.pl/ możecie się skontaktować w tym kierunku. Oni zajmą się jego projektem i budową.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 14-11-2018, 14:19
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Tak na prawdę wszystko zależy od wielkości domu i tego, jakich materiałów będziecie używać. Budowa domu może pochłonąć miliony, a może kosztować kilkaset tysięcy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.