kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-06-2018, 15:38
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie wesele

Znalazłam ostatnio bardzo ładną salę na wesele http://www.dwabratanki.pl/ , ponieważ mam tylko ślub cywilny więc liczne grono gości osób będzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-06-2018, 13:45
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Pod Warszawą, w Kaniach jest fajna, duża sala weselna. Dom Weselny Astoria. Generalnie moim zdaniem lepiej właśnie pod miastem takie imprezy organziować, bo jest bardziej cicho, z klasą, a nie w centrum miasta... No i tez taniej, a wiadomo, ze to tez sie liczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-06-2018, 08:34
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

My już mamy zarezerwowaną - Krzewi Róg w Chmielnie, ale jest na prawdę bardzo ładna, stylowa, bardzo zadbana, wystrój też bardzo ładny i z klasą. Do tego dobre jedzenie bo to przecież też niesamowicie ważne na takiej imprezie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-06-2018, 10:28
angelo10 angelo10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 119
Domyślnie

Przede wszystkim warto pamiętać o porządnej lokalizacji, ja miałam wesele nad morzem, bo mam z tamtych stron meża . Długo nie musiałam szukać, bo bardzo szybko znalazłam świetne miejsce położone zaledwie kilka minut pieszo od plaży. Personel bardzo profesjonalny i pomocny właściwie w każdej sprawie jeśli chodzi o organizacje i obsługę wesela, miła atmosfera i przepyszne jedzenie, a to wszystko w Willi Opal w Grzybowie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-06-2018, 16:35
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Miejsc, w których można zorganizować przyjęcie weselne jest sporo. Ja akurat zdecydowałem się wybrać dom weselny ACAPULCO, bo moi znajomi organizowali w nim swoje przyjęcie weselne i wszystko było zrobione naprawdę porządnie. Jedzenie było smaczne, goście jedli tak, że aż im się uszy trzęsły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-06-2018, 22:07
magda12 magda12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 2
Domyślnie

tak ACAPULCO jest super moja kuzynka tam byla.moge polecic
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-06-2018, 23:20
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Mieliście może wesele w Krakowie? Jeśli tak, to co myślicie o sali http://www.hotelwitek.pl/pl/weddings-events.html ?

Ostatnio edytowane przez lucy92e : 11-01-2019 o 10:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-07-2018, 16:03
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Jest w ogóle ktoś kto nie lubi wesel? Jak gdzieś u mnie w rodzinie się szykuje to już cała się zaczynam cieszyć, będzie trzeba kupić sukienkę, i te wszystkie przygotowania, dla mnie to jest świetna sprawa. Teraz w najbliższym czasie szykują mi się aż 4, dobrze że będę miała na nie blisko bo wszystkie są w mazowieckim. I to dwa w tym samym miejscu bo w Sali u Jakuba http://www.salaujakuba.pl/ . Znajoma tam była i mówiła żebym wzięła obowiązkowo buty na zmianę bo nie będę schodzić z parkietu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-07-2018, 11:54
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

W dzisiejszych czasach wesele wyjazdowe tez nie jest juz zadnym problemem - wiekszosc gosci i tak dojezdza z roznych stron polski, a wiekszosc sal ma juz zaplecze apartamentow. My wlasnie dlatego zdecydowalismy sie na nasza wymarzona sale pod Lukowem http://pariselpalace.pl/galerie/ - wesele bylo dosc duze, wiec zalezalo mi na tym, zeby zarowno stoly jak i miejsce do tanca byly w jednym miejscu i tu sie udalo to bez problemu dogadac Do tego naprawde smaczne jedzenie, no i te tereny wokol hotelu cos wspanialego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-07-2018, 13:53
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Wesele to naprawde cudowne wydarzenie chociaż organizacja go może okazać się bardzo dużym wyzwaniem. Popatrz tylko na ten artykuł http://hotelnabloniach.pl/blog/4-rze...ielsku-bialej/ . W bardzo fajny sposób opisane jest za co tak, naprawde się zabrać. Jak mamy fajnie opisane krok po kroku jak postępować to sama organizacja , nie jest taka straszna
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.