kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 23-10-2017, 21:19
WioLka34 WioLka34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 54
Domyślnie

Decydując się na zabieg powiększania piersi, trzeba także wziąć pod uwagę powstanie blizn. Żeby bardziej się z tym tematem zapoznać polecam lekturę: http://wszystkoobliznach.pl/. Operacja to nie tylko korzyści w wyglądzie, ale także trzeba się liczyć także z małym oszpeceniem, które pewnie będziecie chciały potem usunąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 01-02-2018, 18:24
Basia5 Basia5 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 89
Domyślnie

Ja na szczęście nie mam potrzeby, ale moja młodsza siostra robiła taki zabieg. Miała kompleksy i była z tego powodu nieszczęśliwa. Znalazła świetną klinikę w Lublinie: http://www.chirurgiaestetyczna.pl/. Teraz ma miseczkę D i jest zadowolona zarówno z przebiegu operacji jak i efektów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 06-02-2018, 08:08
bozenka123 bozenka123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 82
Domyślnie

ciekawą opcją jest przeszczep tkanki tłuszczowej. moim zdaniem jest to duża lepsze opcja niż implanty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 06-02-2018, 19:56
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Niestety wiele kobiet ma kompleksy związane z małymi piersiami. Faktycznie jest teraz wiele metod powiększania biustu i tym samym poprawy wyglądu i samopoczucia. Ja zastanawiam się nad plastyką piersi. Znalazłam dobry gabinet w Krakowie - Dbaj o Piersi http://dbajopiersi.pl/ . Przyjmuje tu dr Jędrys, która zajmuje się plastyką piersi. Zapisałam się już na konsultacje i czekam z niecierpliwością na wizytę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 24-09-2019, 11:19
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Ja długo zastanawiałam się nad operacją powiększenia piersi, ale z polecenia znajomej trafiłam do dr Dariusza Rychlika (warto zerknąć na opinie na stronie ZnanyLekarz) Wykonuje on zabiegi w klinice, która znajduje się niedaleko Polanicy Zdrój. Na stronie: https://chirplast.com.pl/zabiegi-piersi/ znajdziecie wszystkie szczegóły. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów. Piersi wyglądają naturalnie, a ja w końcu pozbyłam się swojego kompleksu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-10-2019, 10:24
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Sporo kobiet szuka informacji na ten temat więc polecam zajrzeć na http://www.lineacorporis.pl/operacje...rot-informacji, gdzie wszystko jest w jednym miejscu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 23-10-2019, 03:21
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Kilka tygodni temu zdecydowałam się poddać się operacji powiększania piersi. Przez ponad rok po porodzie próbowałam przywrócić piersią dawny wygląd. Stosowałam mnóstwo bardzo drogich kosmetyków, chodziłam na wiele zabiegów pielęgnacyjnych i wydałam tysiące złotych. Niestety efekt jest w zasadzie żaden. Szukając najlepszego lekarza wykonującego operacje powiększania piersi trafiłam na informacje o dr Wilgus . Słyszałyście może o doktorze Jerzym Wilgus?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 27-11-2019, 10:49
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Sposobów na powiększenie biustu jest teoretycznie sporo ale uważam, że jesli chcemy widocznie powiększać biust to tylko i wyłącznie implantami. Teraz na rynku są dostępne bardzo dobre implanty, np. Mentor. Sama je noszę od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona przede wszystkim dlatego, że wyglądają mega naturalnie.No i sam zabieg jest w pełni bezpieczny, wystarczy zerknąć na twarde dane - wskaźnik powikłań jest znikomy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 09-12-2019, 04:08
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

kinnia zgadzam się z Tobą w 100%. Jeśli chodzi o mentory to u mnie też je polecano i każdy z lekarzy, u których byłam na konsultacji wypowiadał się o nich w samych superlatywach. Co zresztą przekłada się na rzeczywistość bo sama je noszę od 2 lat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 09-01-2020, 08:55
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

wcale się nie dziwie, że coraz więcej dziewczyn interesuje sie na Mentory, nie mają sobie równych. ja też się na nie zdecydowałam i to był strzał w 10
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.