kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-04-2015, 14:28
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Inwestujecie w coś swoje oszczędności?

Zastanawiam się czy to dobry pomysł, żeby inwestować swoje oszczędności w cokolwiek. Może lepiej, żeby po prostu leżały na koncie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-04-2015, 10:12
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Zastanawiałam się nad tym. Z tym leżeniem na koncie to nie jest najlepszy pomysł, bo będą traciły na wartości.
Lepszą opcją byłoby zainwestowanie w coś rzeczywiście, ale nie znam się na tym. Wydaje mi się, że najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zakup złota, np. w postaci sztabek albo monet jak sprzedają tu: mennicastaropolska.pl
Wtedy masz konkretny kawałek metalu w ręce i zawsze możesz go sprzedać, może nawet z korzyścią, jeśli ceny złota poszybują w górę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-08-2020, 12:37
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Moim zdaniem warto się zdecydować na inwestowanie oszczędności. Jest to, jakby nie patrzeć, sposób na pasywny dochód. Coraz więcej osób decyduje się na inwestowanie w tak zwane fundusze inwestycyjne, słyszeliście o czymś takim?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-01-2022, 12:58
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Zdecydowanie warto oszczędności lokować właśnie w metale szlachetne, tak z 20-30% wolę mieć w złocie i srebrze. Głównie to oczywiście złote monety i kupuję je raz na jakiś czas w mennicy skarbowej ze względu na ceny i czas realizacji dlatego zajrzyjcie na https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie też możecie je zamówić online, czy odwiedzić stacjonarnie ponieważ mają swoje punkty stacjonarnie w wielu miastach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-01-2022, 15:38
Ania345 Ania345 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 2
Domyślnie

Nie, prywatnie jestem spłukana i w nic nigdy nie inwestuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-01-2022, 23:07
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 626
Domyślnie

No oczywiscie, jak leza na koncie to traca na wartosci! zwlaszcza teraz jak szaleje inflacja. Na przyklad jeśli chodzi o rynek deweloperski to ciekawe opcje oferuje https://novafinances.pl/ dzięki inwestowaniu w pewne projekty deweloperskie. I wcale nie trzeba wysokich kwot!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-01-2023, 11:25
Mennica Skarbowa Mennica Skarbowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 103
Domyślnie

Jeżeli zależy Wam przede wszystkim na bezpiecznych inwestycjach w bezpieczne aktywa to na pewno warto rozważyć zakup obligacji, akcji, lokat i oczywiście złotych monet bulionowych, które będziecie mogli kupić w naszej Mennicy Skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ w której będziecie mogli znaleźć zarówno złote i srebrne monety oraz sztabki o różnej wadze oraz najlepszych cenach. Jednocześnie staramy się klientom zapewnić terminowe realizacje oraz konkurencyjne ceny. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy oczywiście do dyspozycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-01-2023, 07:07
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 490
Domyślnie

Polecam pomyśleć o zainwestowaniu swoich oszczędności w antyki. Jest to jeden z pewnych sposobów ponieważ ich wartość nieustannie rośnie. Ja sama korzystam z oferty https://antyki-senator.pl/. Posiadają wiele kolekcjonerskich produktów niekiedy dostępnych tylko w muzeach lub w katalogach a wszystkie przedmioty są oryginalne i w większości przypadków zachowane w perfekcyjnym stanie. Nie tylko posiadają wiele wspaniałych przedmiotów ale także służą radą przy wyborze tych idealnych dla nas. Ich bogate doświadczenie oraz dbanie o zadowolenie klienta sprawiają że zakup w tym miejscu należy do przyjemności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-04-2023, 15:43
jesie Mężczyzna jesie is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 92
Domyślnie

Jeszcze trzeba brać pod uwagę inflację https://assay.pl/blog/inflacja-nie-odpuszcza/ bo ta ma wpływ na wysokość naszych zysków z inwestycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-04-2023, 15:03
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Ja staram sie unikać tego by trzymać oszczędności w skarpecie, wszystko zależy też od tego jakim kapitałem dysponujecie. Wiele osób mysli o tym w co inwestować w 2023 roku, myślę, ze rozwiązań jest co najmniej kilka - startupy, obligacje, akcje przedsiębiorstw.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.