kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-08-2015, 19:33
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Pieluchomajtki w ciąży to dobry pomysł?

Myślicie, że to dobry pomysł, żeby zapewnić sobie wygodę, kiedy pojawia się nietrzymanie moczu w ciąży?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-08-2015, 14:15
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, że nie jest to jakaś bardzo rzadka przypadłość.
Poczytaj sobie tutaj jak często występuje inkontynencja zwłaszcza u kobiet w okresie okołoporodowym. Po jakimś czasie przeważnie wszystko wraca do normy, a póki co rzeczywiście można stosować specjalne wkładki higieniczne.
Może pieluchomajtki to przesada, ale właśnie wkładki urologiczne powinny dać radę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-08-2015, 20:07
kobiecinka kobiecinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 6
Domyślnie

te problemy zwykle pojawiaja sie dopiero po porodze naturalnym, choc pewnie roznie to bywa.... my biedne kobiety!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-05-2018, 22:17
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Zdarza się niestety i w ciąży, jak np. dziecko się gwałtownie poruszy i naciśnie na pęcherz a po porodzie też oczywiście bywa to problemem. Myślę, jednak że pieluchomajtki to gruba przesada. Dobre wkładki higieniczne, takie jak np. te - https://nastolatki.myob.pl/odkryj-wk...czne-carefreer w zupełności wystarczą. No i poza tym warto zacząć ćwiczyć mięśnie Kegla, co powinno w ogóle po pewnym czasie rozwiązać problem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-05-2018, 23:47
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

W ciąży jakoś sobie niestety trzeba radzić, gdy mamy kłopoty z nietrzymaniem moczu, ale jeśli będziemy mieli je również po ciąży, to możemy w odpowiednim czasie pomyśleć już o laserowej "naprawie". Można się tego pozbyć m.in. dzięki klinice https://multiclinic.pl/ która posiada takie zabiegi w ofercie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-11-2019, 11:51
angelo10 angelo10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 119
Domyślnie

jeżeli nie trzymasz moczy to tylko i wyłącznie pieluchomajtki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-11-2019, 12:39
lessli lessli is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 33
Domyślnie

Jeżeli nosicie pieluchomajtki, to przecież coś jest nie tak, najlepiej wziąć słuchajcie i się omówić do lekarza odpowiedniego. Ja miałam po ciąży potworne problemy z nietrzymaniem moczu ale bardzo mi pomogli specjaliści w Szpitalu Mazovia, do tego stopnia, że problemu nie ma, normalnie mogę jechac na rower czy isc na spacer z dzieckiem i nic się nie dzieje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.