kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 14-04-2015, 13:57
paniBachha paniBachha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 10
Domyślnie

Chciałam przez audio booki ale niestety to nie było dla mnie i było to bardzo takie nudne przecież : ) jeśli chodzi o mnie to po prostu sprawa się tak przedstawia iż ja bardzo lubię tak jakoś zapisywać różnego rodzaju informację w specjlnym zeszycie a później je tak systematycznie co 2 dzień powtarzać i wtedy jest super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 16-04-2015, 20:49
katuska katuska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 8
Domyślnie

No powiem wam, że zaciekawiliście mnie tym sposobem szybkiej nauki, testuję te sesje od 3 dni i zapowiadają się bardzo obiecująco. Wczoraj uczyłam się słówek z angielskiego na pamięć, przejrzałam bazę około 200 słówek - powtarzałam je przez około 2 godziny i dzisiaj pamiętam około 80% RE WE LA CJA!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 21-04-2015, 12:18
jajknica jajknica is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

No dobrze dobrze jak się uczycie języków : )a ja to ostatnio się bardzo uczę technik NLP bardzo mi się to przydaję w pracy koordynatora i zdecydowanie jest to dla mnie jakiś taki najlpeszy sposób na dobry rozwój własny mój osobisty przecież hihiih : )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 06-05-2015, 18:23
olaa8 olaa8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Najważniejsze żeby nauka jakakolwiek i czegokolwiek była systematyczna. Wiem że brzmi to jak gadanie jakiegoś belfra, ale na prawdę jest to ważne. Im więcej uczymy się systematycznie tym nauka idzie nam łatwiej i szybciej niż innym. O nierozproszaniu się nie wspomnę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 08-05-2015, 16:48
jojusik88 jojusik88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Tak mówisz jak typowy belfer, musisz się z tego przestawić i musisz zacząć normalnie mówić jak normalny człowiek. Jeśli komuś nauka nie sprawia przyjemności to nigdy nie będzie wielkim naukowcem. Nie każdy musi lubić się uczyć..Nie każdy ma nawet takie możliwości..Ja się nie lubiłam uczyć i postanowiłam u mnie na inne działania, zainteresowałam się fryzjerstwem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 29-06-2015, 17:01
dorota88 dorota88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 9
Domyślnie szkolenia

WooW, to super, niestety u nas nie ma takich kursów, a sama bym się na taki wybrała, słyszałam że dają bardzo duże efekty bo człowiek zapamiętuje bardzo dużo, a jak jest nastawiony na sukces to da radę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 02-07-2015, 11:08
beatrycze beatrycze is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Jestem wzrokowcem i takie czytanie ze zrozumieniem to dla mnie najlepsza metoda na szybą naukę, do tego zdrowe owocowe przekąski, kawy zero i świeże powietrze i nauka wchodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 22-07-2015, 16:45
Talusia Talusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 8
Domyślnie nauka

Heja ja polecam ciągle obcować z j. obcym, na co dzień, oglądać firmy, słuchać muzyki, czytać mówić i jeszcze raz mówić, fajnie jest też pójść na kurs.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 30-07-2015, 07:24
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Uwielbiam się uczyć ale czasem mam kłopoty z koncentracją i moją głowę zaprzątają sprawy dnia codziennego a wtedy nici z nauki. Jak sobie z tym radzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 25-10-2015, 15:19
Antonina Antonina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 6
Domyślnie

To zależy od tego, czy jesteś skowronkiem czy sową. Sowa nigdy nie przyswoi na stałe wiadomości wcześnie rano, bo nie jest do tego zdolna. Wiem coś o tym, sama reprezentuję ten typ. Nigdy nie byłam na żadnym kursie ćwiczącym skupienie czy zapamiętywanie. Zawsze starałam się uczyć metodą skojarzeń, co było łatwe, bo jestem humanistką. Mózg trzeba ćwiczyć codziennie, inaczej, kiedy się rozleniwi, ciężko nam będzie przymusić go do wysiłku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.