kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 14-08-2016, 21:15
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Ja uważam, że w mieszkaniu powinna być klima. W bloku przeważnie jest bardzo gorąco niezależnie od tego od której strony jest mieszkanie. My mamy od południa :/ jest fatalnie latem. Dlatego zastanawiam się nad zamówieniem klimatyzacji od KlimaPolska -http://climapolska.com.pl/ Mogłabym w końcu swobodnie siedzieć w swoim mieszkaniu bez włączania czterech wiatraków i otwierania okien na oścież.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 21-08-2016, 09:23
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Jak założysz klimę w domu to idź od razu do apteki po leki przeciw grypie. Chociaż wiatraki i otwarte okna nie sprzyjają zdrowiu. Wiem coś na ten temat bo mieszkam na poddaszu. Ale ja nawet po dłuższej jeździe autem z klimatyzacja, wysiadam otumaniona z katarem i bólem głowy. Dlatego nie wyobrażam sobie jej w domu. Pewnie z kroplami od nosa i syropem bym się nie rozstawała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 09-11-2016, 10:15
krystian22 Mężczyzna krystian22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 25
Domyślnie

oj tak zdecydowanie potrzebna nam jest dobra wentylacja nie koniecznie klimatyzacja. Lepiej by był dobry przewiew w naszym mieszkaniu czy też w biurze niż suche powietrze z klimatyzatorów. O wentylacji najlepiej pomyśleć w trakcie remontu mieszkania, czy tez w trakcie budowy domu. Wtedy wystarczy zajrzeć na stronę http://www.alnor.com.pl/ i wybrać wszystkie odpowiednie elementy jak rury, kształtki czy też przepustnice. Zajrzyjcie na ich stronę i sprawdźcie jak szeroką ofertę posiadają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 09-11-2016, 12:57
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

moim zdaniem to kiepski pomysł, klima jest szkodliwa i na pewno nie zdecydowałabym się na taką opcję w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 28-11-2016, 10:28
ela1595 ela1595 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 148
Domyślnie

Nie do końca zgadzam się z twoją opinią. Jeżeli trzymamy klimatyzację w czystości i wykonujemy coroczną konserwację, to nie ma szans, aby jakieś drobnoustroje mogły nam zaszkodzić. Sama się zastanawiałam nad klimatyzacją. Znalazłam nawet ciekawą promocje na darmowy montaż. Możecie poczytać sobie o niej w serwisie Strefaklimatyzacji.pl. Wystarczy jedynie kupić klimatyzator z serii Deluxe i Standard Plus z aktualnego Cennika 2016. Promocja wydaje się mi całkiem atrakcyjna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 28-11-2016, 11:49
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Taka klima w domu może powodować infekcje, przeziębienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 29-11-2016, 14:12
ela1595 ela1595 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 148
Domyślnie

Trzeba umiejętnie się nią obsługiwać. Jeżeli ciągle mamy najniższą temperaturę to normalne, że gardło może boleć. Warto najpierw otworzyć okno na 2-3 minuty, a następnie uruchomić klimę na rozsądnej temperaturze. Wszystko jest dla ludzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 14-12-2016, 08:21
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Lepiej zamiast klimy dobra wentylacja. Na przykład ta http://www.bartoszwentylacja.com.pl/ Jest tu rekuperator który też wtedy gdy trzeba odzyskuje ciepło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 02-01-2017, 11:09
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

myślę, że przed montażem powinnaś przeczytać artykuł o klimatyzacji
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.