kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 25-04-2020, 18:05
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Faktycznie, catering jest fajną opcją. Również zdecydowałam się na wygodnądietę Ich kuchnia bardzo mi posmakowała, jest różnorodna, świeżo i kolorowo. Dania odpowiednio do siebie dopasowane i apetycznie podane. Bardzo przyjemnie otwiera się rano takie pudełko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 29-04-2020, 06:49
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

byłam na diecie detox takiej sokowej, ale to nie dla mnie, zmieniłam z powrotem na 1800kcal z wygodnej diety :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 29-04-2020, 13:22
kwart kwart is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 4
Domyślnie

odpowiednia dieta to klucz do dobrego odchudzania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 11-11-2020, 09:13
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Bardzo ważny jest w takim razie ruch, suplementacja i oczywiście odpowiednia dieta. Jeżeli też nie do końca macie czas na codzienne gotowanie, to może warto w takim razie zastanowić się nad opcją cateringu dietetycznego? Ja osobiście zdecydowałam się na wersję Classic Fit od SportFoodBox, bo uprawiam dość dużo sportu. Posiłki są dobrze zbilansowane na cały dzień i policzone pod względem wartości odżywczych i kalorii. Do tego menu na cały tydzień jest inne o czym przekonacie sie zaglądając na - https://sportfoodbox.pl/diet/classic-fit-2/ zdecydowanie polecam i życzę zdrówka oraz osiągnięcia wymarzonej wagi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 11-11-2020, 09:53
rodrigo.treutel Mężczyzna rodrigo.treutel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 11
Domyślnie

Trzeba mieć przede wszystkim motywację do działania, samozaparcie w dążeniu do wymarzonej sylwetki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 11-11-2020, 18:43
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

MI pomologa zgubić zbędne kilogramy dieta pudełkowa z cateringu wygodnadieta, posiłki przyrządzane na wysokim poziomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 17-11-2020, 20:55
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

W sprawie diety polecam wam dietę dr Dąbrowskiej, najlepiej w ośrodku rehabilitacyjno-wczasowym Bursztyn w Jantarze https://orwbursztyn.pl/turnusy-dieta...y-dabrowskiej/ Ja tam właśnie byłam na turnusie z tą dietą i dzięki nim ją poznałam. Schudłam ogólnie sporo (stosowałam dietę również w domu), także jestem o niej jak najlepszego zdania. Turnus taki jest super, bo działają tam kompleksowo, są spotkania z różnymi specjalistami, dietetykami, zabiegi rehabilitacyjne, zajęcia z trenerem personalnym, także bardzo łatwo nauczyć się tam odpowiedniego dbania o siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 29-11-2020, 12:04
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Jeśli chodzi o dietę sokową, to fajnie tak przez 3 dni poddać się takiemu oczyszczaniu organizmu. Ja korzystałam z diety sokowej dostarczonej mi przez firmę Tylko Zdrowe - https://tylko-zdrowe.pl/ . Bardzo smaczne soki, odpowiednio skomponowane, tak że miałam pewność, że dostarczą mi wszystkich potrzebnych składników, tak by organizm się oczyścił, ale bym nie miała spadku formy. Teraz natomiast zamawiam dietę klasyczną też z firmy Tylko Zdrowe, bo już mam do nich zaufania i pewność, że ich dania są smaczne, zdrowe i odpowiednio zbilansowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 30-11-2020, 07:38
ordaz ordaz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 4
Domyślnie

znacie może dobrego dietetyka z Krakowa?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 30-11-2020, 12:08
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

by faktycznie schudnać, wysmuklić ciało niezbędna jest odpowiednia, zbilansowana dieta - zdrowa! Nie jakieś 100 kalorii i bieganie bo efekt jojo będzie natychmiastowy. Ja stosuje też soki naturalne, bardzo lubie sok z malin na przeziębienie i ananasowy na przyspieszenie metabolizmu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.