kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-02-2018, 17:18
lipalimin lipalimin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 5
Domyślnie Jaka aplikacja do podsłuchiwania telefonu

Czy znacie w ogóle coś takiego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-02-2018, 14:04
Dominiqa Dominiqa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 3
Domyślnie

Nigdy o czymś takim nie słyszałam
__________________
czapy na słupki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-02-2018, 14:08
lipalimin lipalimin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 5
Domyślnie

Wiesz co, ja też nie, ale ostatnio jak wszedłem na stronę http://spyonline.pl/ to udało mi się znaleźć takie fajne rozwiązanie jak SPYPHONE S-Agent. Czy słyszeliście kiedyś może o czymś takim? Powiem wam, że to jest naprawdę świetna opcja, z tego co widziałem to jest to też relatywnie tanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-03-2018, 09:44
Kamila1 Kamila1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 1
Domyślnie

Też poszukuje aplikacji do szpiegowania komórki córki jedynie na co trafiłam przeglądając internet to www.spydrone24.pl, korzystaliście z czegos takiego? Nie zorientuje się?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-03-2018, 20:23
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

ja teraz najczęściej korzystam z aplikacji folx - https://folx.com/ to nowa sieć komórkowa która właśnie w aplikacji działa, fajne rozwiązanie nie? dzięki temu mają bardzo konkurencyjną ofertę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-07-2018, 19:47
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Szczerze jeśli o mnie chodzi to wolę zainwestować w bardziej profesjonalny sprzęt niż korzystać z takich aplikacji, bo nigdy nie wiadomo co tak naprawdę instalujesz na telefon. W przypadku firmy, która się w tym specjalizuje masz pewność. Ja swego czasu korzystałam z oferty na stronie http://monitoringtelefonu.com.pl/urz...-szpiegowskie/ . Powiem Wam, że wykrycie zdrady (bo w tym celu korzystałam z urządzeń) bardzo boli, ale jednak wolę chyba gorzką prawdę niż życie w kłamstwie. Szczerze w tym momencie mogę polecić Wam ten sklep jak i rozwiązania jeśli macie ku temu powody
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-11-2018, 20:28
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ja też nie słyszałam o takiej aplikacji, ale jeśli chodzi o akcesoria do szpiegowania - mikrokamery, pluskwy, dyktafony, lokalizatory gps itp. to wszystkie je możecie kupić w sklepie internetowym https://gospy.pl/. Polecam tam zajrzeć, bo ceny wcale nie są jakieś wygórowane, a można tam dostać naprawdę fajne rzeczy ułatwiające śledzenie jakieś osoby
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-11-2023, 23:33
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 445
Domyślnie

Skoro już jesteśmy w takim temacie, to może podpowiecie mi, jakie rozwiązania wybieracie, jeśli chodzi o sieć komórkową? Jakie wymagania musi spełniać, aby była dla Was odpowiednia? Ja interesuję się nieco mniejszymi operatorami i sprawdzam teraz https://otvarta.pl/ . Wydaje mi się, że można znaleźć u nich fajne propozycje abonamentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-11-2023, 07:30
kodobre Mężczyzna kodobre is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2023
Posty: 2
Domyślnie

Best known for playing Thor in eight Marvel Cinematic Universe films, Chris Hemsworth celebrity heights established him among the world's highest-paid actors.
He first rose to prominence in Australia playing Kim Hyde in the Australian television series Home and Away (2004–2007) before beginning a film career in Hollywood. Beginning with Thor in 2011, he portrayed the title character in three sequels Thor: The Dark World in 2013, Thor: Ragnarok in 2017 and the upcoming movie Thor: Love and Thunder which scheduled to be premier in 2022. He also plays the iconic superhero in other MCU movies; such as The Avengers (2012), Avengers: Age of Ultron (2015), Avengers: Infinity War (2018) and Avengers: Endgame (2019).
Hemsworth's other film roles include the action films Star Trek (2009), Snow White and the Huntsman (2012), Red Dawn (2012), Blackhat (2015), Men in Black: International (2019), Extraction (2020), the thriller A Perfect Getaway (2009) and the comedy Ghostbusters (2016). His most critically acclaimed films include the comedy horror The Cabin in the Woods (2012) and the biographical sports film Rush (2013) in which he portrayed James Hunt.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.