kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-11-2017, 17:35
karli Mężczyzna karli is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 3
Domyślnie Jaki żel na infekcje?

Potrzebuję dziewczyny jakiś dobry ale zarazem nierujnujący mojego portfela żel na infekcje intymne okolic intymnych. W aptekach wybór jest bardzo duży: https://www.doz.pl/apteka/k243-Zele_kremy i sama nie wiem co powinnam kupić a nie chcę celować w cokolwiek. Coś możecie polecić co na pewno jest dobre a nie tylko dobrze reklamowane?

Ostatnio edytowane przez karli : 08-11-2017 o 17:37.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-11-2017, 12:23
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

A może sprawdź sobie gineintima ulotka? Dodatkowo, jeżeli infekcja jest grzybiczna możesz stosować maść clotrimazolum. A tak generalnie najlepiej wybierz się do ginekologa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-01-2018, 10:06
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

U mnie najlepiej się zawsze globulki sprawdzają a nie żele. Na przykład te od Mucovagin - http://mucovagin.pl/mucovagin-globulki mają formułę drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego co wspomaga regenerację i nawilża te okolice
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-02-2018, 12:45
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Myślę, że wszystko zależy od rodzaju infekcji. W moim przypadku lekarz polecił mi stosowanie globulek dopochwowych https://www.lactovaginal.pl/o-produkcie/, które działają zarówno na infekcje wywołane grzybami jak i bakteriami. kuracja trwa do 7 dni. Można stosować je również profilaktycznie. Wpływa również na zachowanie odpowiedniego pH.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-07-2018, 18:12
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

Ojj ja to tych infekcji miałam a miałam, sama nie wiem dlaczego, odkąd dostałam okres, co miesiąc coś... Potem ginekolog mi przepisała żel provag, nie powiem ze byłam troche sceptycznie nastawiona właśnie na to,że on mnie wyleczy, ale kurcze stało się, faktycznie zadziałał i przede wszystkim grzybica i żadna inna paskudna swędząca infekcja nie powróciła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-07-2018, 18:20
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Ja miałam problem z infekcjami ale muszę przyznać że nie do końca dbałam o higienę tak jak powinnam, poczytajcie sobie - http://kobietawielepiej.pl/zdrowie/h...as-mensturacji zazwyczaj łapiemy infekcje w trakcje albo po menstruacji, bo to taki " bardziej podatny okres" i dlatego jeszcze ważniejsza jest higiena
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-08-2018, 21:03
zezoo zezoo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 7
Domyślnie

To wszystko zależy co ci w danej chwili dolega... Jeśli na przykład to sucha pochwa ? Najlepiej to do ginekologa uciekaj, on najlepiej ci doradzi, kiedyś tez myślałam,że mam grzybicę pochwy, a dopadła mnie tylko suchość i zanim poszłam do ginekologa, to kupiłam sobie globulki hydrovag, żeby chociaż trochę ta pochwę nawilżyć. Potem ginka potwierdziła moje obawy, faktycznie, to był problem suchej pochwy i kazała mi jeszcze stosować 7 globulek przez kolejny miesiąc, co kilka dni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-11-2018, 11:51
pikakok98 pikakok98 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 2
Domyślnie

najlepiej sobie coś kupić w aptece, albo szybko lec do ginekologa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-04-2019, 19:15
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Podobno bardzo dobry na wszelkiego rodzaju infekcje grzybicze i bakteryjne pochwy jest preparat w sprayu o nazwie Octenisept. Środek ten działa na bakterie gram-dodatnie i gram-ujemne, mykoplazmy i grzyby, w tym Candida, a także wirusy. Co ważne, preparat jest bezbarwny, więc nie musicie się martwic, że pobrudzi Wam bieliznę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-06-2019, 09:57
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

A robiłaś test na HPV? Bo za częste infekcje może też odpowiadać właśnie ten wirus, bywa groźny ze względu na to że powoduje raka szyjki macicy. Na szczęście teraz jest żel Papilocare o którym dowiedziałam się od swojego ginekologa, można go kupić już w naszych aptekach i to bez recepty, pomaga on wyleczyć zmiany spowodowane zakażeniem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.