kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 23-06-2017, 21:07
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Nie jest to normalny stan, choć rzeczywiście po ciąży zdarzają się hemoroidy. Poród jest trudny i jest obciążeniem dla organizmu. Mi na początku aż tak mocno nie dokuczały, więc je trochę zignorowałam. Ale po kilku miesiącach znów się odezwały ze zdwojoną siłą, do tego stopnia że nie mogłam normalnie funkcjonować. Uporałam się z tym dopiero po zabiegu w warszawskim szpitalu św. Elżbiety. Docent Kucharczyk wykonała skleroterapię guzka, zabieg był stosunkowo prosty i nie wymagał hospitalizacji. Jeszcze tego samego dnia mogłam wrócić do domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-06-2017, 16:17
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Niestety lekceważenie tej wstydliwej przypadłości może mieć dość nieprzyjemne skutki. Na szczęście coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że wizyta u proktologa niekiedy jest konieczna. Kiedy farmakologia nie daje rezultatów, można poddać się zabiegowi http://wilmed.pl/uslugi/proktologia/...ie-hemoroidow/ . Dzięki temu, pozbędziemy się hemoroidów na dobre.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 01-12-2017, 09:04
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Problem ten dotyka szczególnie osoby po 40-tym roku życia. W równej mierze problem ten dotyka kobiety, jak i mężczyzn. Chorobie sprzyja dieta uboga w błonnik, picie małej ilości płynów (szczególnie wody), jedzenie słodyczy i wysokoprzetworzonych produktów. Czynniki te są powodem zaparć. Częste zaparcia podrażniają hemoroidy i powodują ich stan zapalny. Powiększaniu się guzków i rozwojowi stanu zapalnego można zapobiec. W tym celu zapoznaj się z poradami ze strony http://www.zdrowieirelaks.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 07-12-2017, 09:57
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Nie mam pojęcia, ale może wypadałoby udać si z tym do lekarza? On na pewno pomoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 07-02-2018, 19:32
StasioNaDide StasioNaDide is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 4
Domyślnie

Wiecie jak to jest, ludzie nie lubią o tym opowiadać, bo to nie jest nic przyjemnego i miłego... Na stronie http://zawalserca.com.pl/uklad-kraze...em-hemoroidow/ można sobie trochę o tym problemie poczytać, bo dotyka on więcej osób niż mogłoby się nam wydawać z pozoru!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 04-04-2018, 12:39
veronea veronea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 199
Domyślnie

Jest kilka domowych sposobów na walkę z guzkami krwawniczymi. Można o nich przeczytać na http://szukamdiety.pl/2018/03/12/guz...z-nimi-radzic/. Natomiast zgadzam się z poprzedniczkami, że jeżeli problem jest duży, to wymaga kontaktu z lekarzem proktologiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 23-04-2018, 20:37
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Ja akurat po ciaży nie miałam ale pojawiły sie gdy zmieniłam diete i troche wysiadły mi jelita... dorobilam sie zaparc i wzdęc wiec musialam wspomagac sie Intestą. Na hemoroidy najlepiej dzialaly u mnie nasiadówki z kory dębu oraz okłady z jej naparu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 25-05-2018, 08:04
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

Z tego, co wiem, to hemoroidy po ciąży pojawiają się ze względu na długotrwałe i obciążające organizm parcie. Zarówno w czasie trwania ciąży, jak i po porodzie wzrasta prawdopodobieństwo wystąpienia hemoroidów. Natomiast jest to przypadek bardzo częsty i nie powinien być powodem do zmartwień. Istnieje wiele metod na pozbycie się hemoroidów. Myślę, że warto przeczytać ten artykuł http://www.hemoroidy.expert/co-pomoz...y-po-porodzie/ , gdzie znajdziecie odpowiedzi na nurtujące was pytania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 25-05-2018, 15:38
kamila00 kamila00 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 6
Domyślnie

Z tego co słyszałam to tak, często zdarzają się po ciąży. Jednak koniecznie musisz to skonsultować z lekarzem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 12-06-2018, 10:45
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Ciężko powiedzieć czy normalne, na pewno zdarza się dość często ale nie znaczy, że nic z tym nie trzeba robić i że samo przejdzie. Bo nie przejdzie. Polecam kontakt z dobrym proktologiem, im wcześniej tym lepiej. Bo im mniejszy problem tym łatwiej będzie wyleczyć i mniej inwazyjnie. W Warszawie w Ober Clinic przyjmują świetni specjaliści, sama chodziłam do dr Obcowskiej i udało się pozbyć dolegliwości bez zabiegów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.