kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 05-08-2020, 08:32
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

Obecnie bardzo skuteczne są różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne, ja niedawno korzystałam z zabiegu odbudowującego włosy, wykonałam go w uwielbianym przeze mnie salonie fryzjerskim Akademia Perfect Hair Mają, w ofercie nie tylko zabiegi pielęgnacyjne, ale również strzyżenie, koloryzację, a nawet usługi Barbera. Umówcie się do nich, a na pewno dobiorą odpowiedni zabieg do waszych włosów, a także doradzą w jaki sposób je pielęgnować
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 16-09-2020, 17:46
mineblue mineblue is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 36
Domyślnie

moje wlosy kochaja naturalne produkty od Orientany szampon jak i odzywke z trawa cytrynowa, nie dosc ze pieknie pachna to te produkty swietnie nawilzaja i wygladzaja moje wlosy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 21-02-2021, 21:57
Marysia75 Marysia75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Może wypróbuj kosmetyki insight dry hair - miałam podobne problemy i w moim przypadku okazały się bardzo pomocne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 22-02-2021, 13:28
Marietta2 Marietta2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 22
Domyślnie

Miałam dość spory problem z włosami ale odkąd je regularnie olejuje, efekt WOW, wszystkim polecam! Za niedługo poczynię wpis o moim olejowaniu włosów krok po kroku, od czego zacząć, jak dobrać oleje na blogu http://senseofbeauty.pl/ mam nadzieję, że kogoś zainspiruje do pewnej zmiany. To co wiem to systematyka jest naważniejsza i dobrze dorbane oleje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 29-03-2021, 19:08
halie.kessler's Avatar
halie.kessler halie.kessler is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Kraków
Posty: 4
Domyślnie

Wybór gumki do włosów to już nie tylko kwestia wygody czy ozdabiania fryzury. Dobra gumka do włosów to też część pielęgnacji. Gumka do włosów od dawna przestała pełnić funkcję wyłącznie zbierającą pasma w kucyk czy koka. Teraz gumka jest również pięknym dodatkiem, uzupełniającym całą fryzurę. ~Dobrym wyborem są gumki scrunchies https://stylowapolka.pl/18-gumki-scrunchies.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 28-05-2021, 13:27
beatata beatata is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 71
Domyślnie

Jeśli macie zniszczone włosy to na pewno postawiłabym na wprowadzenie do swojej rutyny olejowanie włosów. Ja osobiście używam olejku od https://www.helfy.pl/pl/products/mig...atika-989.html i jestem zadowolona bardzo z efektów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 29-05-2021, 09:43
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Włosy nie lubią chemii, dlatego kupując kosmetyki, warto wybrać te ekologiczne i na bazie naturalnych składników. Na https://perlanegra.pl/sklep/kosmetyk...egnacja-wlosow są dostępne kosmetyki do włosów. Myślę, że warto ich spróbować by dopasować sobie odpowiedni kosmetyk i odżywić i nawilżyć swoje włosy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 01-06-2021, 11:53
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Wiecie co, mi włosy zniszczyły drogeryjne farby. Są pełne amoniaku więc moje włosy zaczęły wyglądać bardzo słabo po nich... Nie chciałam rezygnować z koloru. Musiałam więc poszukać jakiegoś zamiennika, no i trafiłam na markę farb Color&Soin. W 100% naturalne, pozbawione chemii. Jestem bardzo zadowolona, bo też świetnie kryją siwe włosy, delikatnie pachną i zostawiają kosmyki takie ładnie odżywione. Strzał w dziesiątkę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 04-06-2021, 10:13
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

A może po prostu najlepszym rozwiązaniem jest ścięcie włosów i dane im możliwość regeneracji. Odpowiednia pielęgnacja, nawilżanie. I niestosowania stylizacji na gorąco może pomóc. Na czas odrostu można zastosować perukę. Jak wpisze się w wyszukiwarkę peruki sklep, to wybór jest duży. Można zamówić ją online, bądź udać się do salonu w swoim mieście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 08-06-2021, 14:18
krakersa krakersa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 41
Domyślnie

mi dużo dała zmiana sprzętu do układania włosów, kupiłam sobie świetną suszarkę Babyliss Hydro Fusion z technologią jonowo-plazmową która ma działanie wygładzające i zmniejszające elektryzowanie. To byla świetna inwestycja
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.