kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-02-2021, 23:06
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie wózek Volt Pro od Euro Cart

Zwracam się z pytaniem o konkretny model spacerówki od Euro Cart, chodzi mi o Volt Pro. Zależy mi na niskiej wadze i żeby łatwo się składał przede wszystkim. Często będzie pakowany do samochodu. Może ktoś ma ten model i się wypowie czy warto taki wybrać dla dziecka?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-02-2021, 12:49
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

Tu Ci nie pomogę, bo nie użytkowałam tego wózka o którym piszesz ale ja kupiłam spacerówkę x-go, bo jest wygodna, ma dobrą amortyzację, rozkłada się na płasko a mój maluch lubi pospać na spacerze więc jest mu bardzo wygodnie a ogólnie x-landery to są bardzo solidne wózki więc nie mam obaw że coś się zepsuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-02-2021, 17:37
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 373
Domyślnie

Też wybierałam spośród modeli od Euro Cart i wizualnie ten Volt Pro najbardziej mi się spodobał. Śmiało możesz kupować, zajmie ci mało miejsca w samochodzie. Co do wagi faktycznie jest bardzo lekki i składa się jednym ruchem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-02-2021, 15:50
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

Polecam zobaczyc spacerówki od Anexa model air x , lekkie poręczne zwinne łatwo się prowadzą rozkładają sie do pozycji leżącej, koła posiadają system antywstrząsowy, kosz na zakupu jak dla mnie wystarczający.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-02-2021, 21:39
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Cytat:
Napisał anik
Też wybierałam spośród modeli od Euro Cart i wizualnie ten Volt Pro najbardziej mi się spodobał. Śmiało możesz kupować, zajmie ci mało miejsca w samochodzie. Co do wagi faktycznie jest bardzo lekki i składa się jednym ruchem.


A nie okaże się za mały jak dziecko będzie starsze? W sumie nie sprawdzałam do ilu kg on jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-02-2021, 22:21
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 373
Domyślnie

@lila, możesz być spokojna. On tylko jak złożony wydaje się mały. Po rozłożeniu jest normalnym, wysokim i wygodnym dla dzieciaczka wózkiem. Ma wysokie oparcie i dużo przestrzeni nad główką dziecka, tak więc i dla starszego jak najbardziej. A wagowo jak dobrze pamiętam to do 22 kg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-02-2021, 21:21
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

@anik, dzięki bardzo, że się odezwałaś. Zawsze inaczej jak się wypowiada ktoś, kto już dany model użytkował. To w sumie już nie mam żadnych wątpliwości co do zakupu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-03-2021, 12:25
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

My też się wahaliśmy miedzy tym wózkiem a x-landerem ale zdecydowaliśmy się oczywiście na x-move bo można go było zamówić online i wypróbować co też zrobiliśmy, zakochałam się w nim od razu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-04-2021, 15:12
Kitana997's Avatar
Kitana997 Kitana997 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 365
Domyślnie

Dobry wózek to jest coś wspaniałego. Warto inwestować w nowoczesną technologię!!!
___________________
http://pisaniepracmagisterskichlodz....ielskiej-cena/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-04-2021, 23:27
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

U mnie ten wózek to strzał w dziesiątkę! Te duże koła dają niesamowity komfort w prowadzeniu, ale też dla dziecka. polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.