kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-12-2020, 08:36
zupazryby12 Mężczyzna zupazryby12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 25
Domyślnie biuro księgowe

Hej znaczie jakieś biuro księgowe rumia? Pilnie potrzebuje pomocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-12-2020, 22:36
cindy cindy is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 49
Domyślnie

Niestety, tylko biuro księgowe londyn. Ja miałam naprawdę duże szczęście, że do nich trafiłam. Nie ogarniają oni tylko moich spraw papierkowych, ale cały czas są na bieżąco i doradzają mi oraz wskazują najlepsze rozwiązania, dzięki czemu moja firma cały czas się rozwija Oby więcej było takich miejsc jak to.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-02-2021, 15:38
larissa.kohler's Avatar
larissa.kohler larissa.kohler is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

Dobra księgowa jest skarbem właściciela firmy. Alarmuje wtedy, kiedy firma zmierza na minę. Nie zawraca głowy z błahymi problemami. Potrafi uszanować to, że po dwóch latach ciężkiej pracy jesteś na urlopie i potrafi wtedy wstrzymać się z telefonami.
____________
biuro księgowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-02-2021, 15:21
zfriesen's Avatar
zfriesen zfriesen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Na podstawie skrupulatnego ewidencjonowania mamy też możliwość bieżącego monitorowania zmian zachodzących w przedsiębiorstwie, co jest istotne przy podejmowaniu decyzji dotyczących poprawy funkcjonowania lub rozwoju firmy. Oprócz tego pełna księgowość pozwala na zastosowanie polityki rachunkowości w pełni odpowiadającej potrzebom firmy. Zastanawiam się nad księgowością z Rzeszowa https://www.asset.rzeszow.pl/swiadcz...gi/ksiegowosc/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-03-2021, 18:43
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Korzystanie z profesjonalnych biur zajmujących się księgowością jest bardzo wygodne. Wtedy mamy pewność, że wszelkie kwestie będą dopilnowane i rozliczone jak należy. Dobry księgowy będzie wiedział na przykład jak wygląda korekta numeru faktury , ja bym nie wiedziała co należy zrobić. Dlatego lepiej polegać na profesjonalistach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-03-2021, 23:02
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

Ja moge szczerze polecic biuro rachunkowe https://superksiegi.pl/ - terminowi, mega solidni i naprawde profesjonalni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-04-2023, 09:11
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

Na pewno warto wziąć pod uwagę program faktura vat 2023 https://ksiegowosc24.pl/ który dostępny jest zarówno w wersji Start, Standard, czy jednocześnie Pro. Stawiają na profesjonalizm obsługi, dobrą cenę za licencję i rozbudowaną możliwość takiego programu na przykład w wersji standardowej możecie liczyć na: Szybkie wystawianie faktur, Seryjne drukowanie dokumentów, Definiowanie wyglądu faktury, gotowe style dokumentów, Eksport do wielu formatów XLS, HTML, CSV, Plik JPK, Kopie bezpieczeństwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-04-2023, 20:58
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 237
Domyślnie

A czy ktoś z was ma doświadczenie z biurem rachunkowym https://optimax.biz.pl/ ? Czy może z nimi współpracujecie? Tak pytam, ponieważ szukam odpowiednich specjalistów dla siebie, którzy będą prowadzić mi rachunki, rozliczenia itd. Czy mogę zatem na nich polegać? Czy podzielicie się opinią???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-06-2023, 09:57
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 490
Domyślnie

Co powiecie w ogóle na https://morganizerfinansow.pl/ ? Podobno jest to bardzo dobre rozwiązanie jeśli chodzi o wystawianie faktur, dodatkowo program działa bardzo sprawnie co jest też ważne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-08-2023, 21:48
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Usługi księgowe aforti ac umożliwiają firmom outsourcing zadań księgowych i administracyjnych. Profesjonalna firma świadczy szereg usług, w tym usługi płacowe, kadrowe i administracyjne. Mogą one pomóc zaoszczędzić czas i pieniądze
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.