kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 19-09-2016, 10:52
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Teraz jest mnóstwo promocji w różnych większych i mniejszych sklepach, także jest w czym wybierać. Mój ostatni zakup to takie spodnie ala skórzane tutaj, akurat były też w promocji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 30-09-2016, 18:13
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Mój ostatni zakup to buty https://www.czasnabuty.pl/product-po...YEL-S3-8P.html Teraz rzeczywiście są fajne ceny warto polować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 05-10-2016, 18:20
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Ubrać się to jedno, ale gdzie skupić tanie dodatki do tych ubrań. Na internecie zazwyczaj kupujemy dużo tańsze ciuchy. Chce teraz znaleźć sklep w którym będzie spory wybór torebek damskich listonoszek , by móc kupić sobie coś jeszcze na tą jesień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 17-10-2016, 11:45
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

A ja polecam z kolei docenić lumpkesy naprawdę. Można tam znaleźć prawdziwe perełki. Ostatnio udało mi się zakupić sweter kaszmirowy za jedyne 10zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 17-10-2016, 18:46
manikan manikan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 6
Domyślnie

lumpeksy albo internetowe outlety, super sprawa ciuchy do -90%, idzie sie fajni i tanio ubrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 04-11-2016, 12:48
Laminija Laminija is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 48
Domyślnie

Byłam kilka razy w lumpeksie, ale trochę nie ograniam tego co tam sie dzieje, nic fajnego nie mogłam znaleźć... Wolę zakupy w necie, oglądam co chcę i kiedy chcę, np. teraz swetry damskie, bo potrzebuję coś ciepłego na zimę. Tuaj szkam http://www.ceneo.pl/Swetry_damskie - macie linka, może się Wam przyda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 09-11-2016, 23:06
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie

Przede wszystkim warto celować w wyprzedaże, tylko jak się odnaleźć w ich gąszczu? Garść wskazówek znajdziecie na blogu http://www.fashionsite.pl/wyprzedaze-co-warto-kupic/ , nie bagatelizujcie wyprzedaży, bo można tam dostać prawdziwe perełki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 15-11-2016, 12:31
Pandora Pandora is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie

Tanio ubrać to możesz się ubrać w ciucholandach. Niestety, nie ma się co oszukiwać, ale jeśli chcesz się ubrać tanio i dobrze, to to niestety nie idzie ze sobą w parze.

Przykładowo, jeśli interesują Cię modne torebki to owszem, możesz kupić jakieś markowe torebki w lumpeksach, ale co Ci po takiej znoszonej i zniszczonej torebce? Jeżeli z kolei szukasz nowych torebek, musisz niestety liczyć się z wydatkami rzędu kilkaset złotych (a nawet kilka tysięcy).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 24-01-2017, 21:28
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja zazwyczaj szukam ubrań na wyprzedażach. Dzisiaj np trafiłam na FemiStore - http://femistories.com/outlet To sklep z odzieżą damską, sa tam teraz ciekawe promocje i można kupić świetnej jakości ubrania za niewielkie pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 26-01-2017, 13:10
Bety Bety is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 17
Domyślnie

Ja sobie bardzo cenie sklep internetowy kostium.com. Naprawdę ich ubrania bardzo mi się podobają.

Ostatnio edytowane przez Bety : 29-06-2017 o 06:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.