kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-08-2019, 12:59
kobietka77 kobietka77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 12
Domyślnie Kreatywna łazienka

Powstał pomysł zmiany łazienki (po jakiś 10 latach :P). Co możecie mi powiedzieć na temat firmy https://www.harimex.pl/ ? Czytałam sporo i wiele osób twierdzi, że realizacje kreatywne, ciekawe i bardzo nowoczesne to do nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-08-2019, 20:50
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Polecam, bez wątpienia! Mają naprawdę unikalny styl, w którym odnajdzie się niemal każdy. Poza tym, działają na życzenie klienta i zgodnie z jego wymaganiami. Tutaj nie ma szansy na bylejakość - wszystko jest na pięć z plusem!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-08-2019, 13:59
kobietka77 kobietka77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 12
Domyślnie

Oooo proszę nie spdoziewałam się, że znajdę tu kogoś, kto am na nich temat wyrobione jakieś zdanie. Powiedz mi coś więcej - skąd o nich wiesz, dlaczego ich polecasz, czy dużo trzeba liczyć sobie pieniędzy na to?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-08-2019, 16:56
aninka89 aninka89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 16
Domyślnie baterie Sotbe

Jeśli chodzi o baterie do łazienki ale takie nowoczesne, ekologiczne polecam Sotbe, w stylu skandynawskim. Przepiękne i dlatego u nich zamówiłam Sklep www.sklep.sotbe.com fora
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-08-2019, 21:18
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Remontowali u nas łazienkę w mieszkaniu. Zależało nam na kimś, kto jest profesjonalistami w swoim fachu. Nie chcieliśmy bylejakości polecili ich nam znajomi. Wykonali kawał bardzo dobrej i uczciwej roboty, ale też nie taniej. Mimo to nie żałuje żadnej wydanej złotówki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-08-2019, 09:56
lenonka lenonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 143
Domyślnie

Jeśli chodzi o nowoczesność, to polecam też zastanowić się nad wdrożeniem systemu 'inteligentnego' domu również w łazience Notorycznie zdarzało nam się w domu zostawiać włączone światło w łazience, od czasu kiedy mamy tam sterowane włączniki - naprawdę dużo oszczędzamy na tym, więc planeta będzie nam wdzięczna :P Urządzenia kupujemy tutaj https://www.skynet.pl/category/inteligentny-dom- możesz sobie spojrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-08-2019, 19:38
kobietka77 kobietka77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 12
Domyślnie

Przyznam, że mocno utrafiłaś w moje potrzeby - właśnie takiej firmy szukamy dla siebie! Najważniejsze są dla nas jednak koszty - a u nich są chyba duże? Myślisz, że warto jest rozważyć fakt przyoszczędzenia i skorzystania z ich usług?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-08-2019, 12:40
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Całkiem spore. ;/ ale co jest dobre - jak zrobisz, to masz na lata! I nie zmyślam tu. My remontowaliśmy się jakieś dwa lata temu, a łazienka wciąż prezentuje się niesamowicie! Polecam więc pomyśleć o zaoszczędzeniu pieniędzy. Ale mają też opcje bardziej "budżetowe" dla każdego, więc nie jest tak, że się od razu zarzynać dla nich trzeba :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-09-2019, 11:37
kobietka77 kobietka77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 12
Domyślnie

Przyznam, że Twoje słowa nieco mnie zniechęciły... ale poczytałam o nich co nie co przez weekend, popatrzyłam na aranżacje i kurzę - są naprawdę piękne! Taka dokładność... tak piękne kompozycje! Chyba się zdecydujemy na nich, po prostu odłożymy nieco więcej pieniędzy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-09-2019, 10:55
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał lenonka
Jeśli chodzi o nowoczesność, to polecam też zastanowić się nad wdrożeniem systemu 'inteligentnego' domu również w łazience Notorycznie zdarzało nam się w domu zostawiać włączone światło w łazience, od czasu kiedy mamy tam sterowane włączniki - naprawdę dużo oszczędzamy na tym, więc planeta będzie nam wdzięczna :P Urządzenia kupujemy tutaj https://www.skynet.pl/category/inteligentny-dom- możesz sobie spojrzeć

Właśnie muszę pomyśleć o tego typu rozwiązaniu ja niestety zawsze zapominam o tym świetle w łazience. Zerknę sobie na skynet i być może kupię takie rozwiązanie do siebie do domu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.