kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #221  
Stary 26-11-2019, 10:09
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Ja mam taką pracę, że bardzo często jadam na mieście bowiem nie mam czasu na gotowanie w domu. Ogólnie jestem fanką dobrego jedzenia dlatego zawsze staram się wybierać miejsca, gdzie serwują smaczne, najlepiej domowe dania. Bardzo często wpadam na pierogi do Pierogarki http://pierogarka.pl/ . Uwielbiam od nich pierogo mięsem - są pyszne i porcja jest naprawdę spora Jeśli szukacie miejsca na smaczny obiad to polecam - naprawdę warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #222  
Stary 11-12-2019, 13:27
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Ja zdecydowanie stawiam na sushi i tutaj zdecydowanie moge polecić Wam Sushi World gdzie znajdziecie szeroki wybór propozycji w menu i naprawdę smaczne jedzonko w rozsądnej cenie. Myślę, że jak już spróbujecie to na pewno do nich wrócicie, szczególnie jeśli mieszkacie w Warszawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #223  
Stary 11-12-2019, 13:41
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Wszystko zależy od tego, w jakim mieście akurat jestem W Krakowie mam swoją ulubioną restaurację, która nazywa się Pod Baranem. Byliście kiedykolwiek? Na stronie https://podbaranem.com/ znajdziecie menu i wszystkie informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #224  
Stary 19-12-2019, 17:00
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Teraz od kiedy uczę się gotować najczęściej jadam w domu, tym bardziej że na warsztatach https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ nauczyłam sie przyrządzać dania z kuchni wegańskiej którą uwielbiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #225  
Stary 05-01-2020, 16:40
samir40's Avatar
samir40 samir40 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

Staram się gotować sama w domu. Jestem weganką i wszystkie produkty dla wegan zamawiam przez internet. Co weekend siadam przed laptopem i zamawiam produkty na cały tydzień
Odpowiedź z Cytowaniem
  #226  
Stary 16-01-2020, 08:21
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Zgadzam się z tym, ze jeżeli chodzi o Warszawę to jest dużo fajnych restauracji w których można zjeść smaczne potrawy z różnych stron świata. Jeśli chodzi o mnie to ja polecam restaurację Garo Sushi w Forcie Służew gdzie wydaj mi się zjecie najlepsze sushi i nie tylko. Głównymi i jedynymi daniami w tym miejscu są dania kuchni japońskiej, która jak wiemy jest dość specyficzna ale zarazem bardzo smaczna i zdrowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #227  
Stary 21-01-2020, 23:19
dlegros Mężczyzna dlegros is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 5
Domyślnie

Jedzenie na mieście, nie jest zdrowe i bezpieczne dla naszego organizmu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #228  
Stary 23-01-2020, 10:45
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

To zależy, gdzie jesz. Chociaż ja generalnie wolę gotować w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #229  
Stary 24-01-2020, 09:10
Garfiel's Avatar
Garfiel Garfiel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 144
Domyślnie

Ja wybieram się do Niemiec. Już nawet zarezerwowałem sobie wolne miejsce u tego przewoźnika http://busadres.pl/ . Bardzo się opłaca korzystać z jego usług. Naprawdę za niewielkie pieniądze można dostać się komfortowo do tego kraju. Dla mnie to bardzo ważne. Sami zobaczcie sobie ich ofertę.
__________________
Tak trudno mi zachowywać się właściwie, gdy jestem przy tobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #230  
Stary 29-01-2020, 11:08
Adelle Adelle is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 56
Domyślnie

w Warszawie polecam Folk Gospodę z polskim jedzeniem byłam wiele razy i zawsze jestem zachwycona smakiem jedzenia - jest z dobrych produktów, dobrze zrobione, świeże i ładnie podane
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.