kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 19-04-2020, 13:46
zuluska zuluska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 54
Domyślnie

Mam teraz fajny krem od kneipp z awokado i olejem jojoba. Super działa na suche dłonie i szorstkość. Nawilża i łagodzi szybko i na długo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 14-05-2020, 11:04
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Faktem jest to, że aby mieć ładne dłonie trzeba je regularnie nawilżać i unikać kontaktu z ciężkimi detergentami jak cif czy domestos to dla nich wyniszczające. Dodatkowo czytałam na https://www.interaktywna.pl/uroda/ja...e-i-paznokcie/, że ważna jest jeszcze dieta. Nawodnienie organizmu równiez jest ważne. Słuchajcie, dłonie to nasza wizytówka więc musimy o nie odpowiednio zadbać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 19-05-2020, 11:18
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Przede wszystkim paznokcie muszą być zadbane. Dla mnie jest to bardzo ważna kwestia. Dlatego robię sobie zawsze manicure hybrydowy. To dobra opcja - tym bardziej, że można nawet przedłużyć sobie paznokcie za pomocą takiego produktu: https://provocater.pl/shape-base.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 21-05-2020, 11:57
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Wystarczy... zamienić środki czyszczące na naturalne wersje. Odkąd tak zrobiłam, to dłonie mi się już nie niszczą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 29-05-2020, 19:54
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 225
Domyślnie

No nie wiem czy to dobry pomysł, czy takie srodki są w stanie zmyć wszystkie zarazki, bakterie, wirusy. Ja ostatnio częściej myję ręce i dezynfekuje zawsze po przyjściu do domu, więc niestety mocno się przesuszają. Ale używam ostatnio regularnie kremu z awokado z Kneipp i jest już dużo lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 30-05-2020, 21:24
basiabe basiabe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 26
Domyślnie

Moje dłonie też są bardzo zniszczone, w dzisiejszych czasach jeszcze bardziej. W wielu miejscach, żłobki i przedszkola np. muszę umyć dłonie specjalistycznym płynem takim do dezynfekcji narzędzi medycznych. Bardzo wysusza skórę, stąd u mnie podstawą jest właściwe nawilżanie rąk nawet kilka razy dziennie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 15-06-2020, 11:52
damka damka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 17
Domyślnie

Przed wszystkim to trzeba sobie zakupić odpowiedni krem do rąk. Bez niego to ciężko będzie nam sprawić, żeby nasze dłonie ładnie wyglądały i były zadbane. Ja sobie zakupiłam ochronny krem do rąk od dermofuture, który ma w składzie pajęczy jedwab. Najlepsze jest w nim to, że nie kosztuje majątku a daje niesamowity efekt nawilżenia i ochrony skóry przed podrażnieniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 22-06-2020, 08:42
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Ja bardzo lubię i kremy i olejki. Do olejków do ciała się nie dawno przekonałam jak dostałam w prezencie olejek marki Kneipp. Całkiem inna skóra teraz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 22-06-2020, 13:20
edwardo.jast's Avatar
edwardo.jast edwardo.jast is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 4
Domyślnie

Co dwa tygodnie robię sobie paznokcie w Kielcach https://www.bellaragazza.pl/kosmetyk...nokcie-kielce/. Jest to sprawdzony sposób na zadbane dłonie. Paznokcie hybrydowe to przede wszystkim lakier, który nie odpryskuje. Płytka się nie odbarwia a i cena nie jest zaporowa, bo za usługę zapłacimy od 60 do 100 zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 25-06-2020, 11:19
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Teraz manicure hybrydowy Warszawa to wręcz konieczność. Zrobisz i 2-3 tygodnie Twoje paznokcie wyglądają super. A do słoni używam fajnego kremu nawilżającego i olejku argonowego, zatrzymuje nawilżenie.
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.