kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-10-2018, 20:00
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie konto w banku jakie wybrać ?

Witam,
proszę o radę jaki wybrać bank. Zależy mi na koncie osobistym z pełną obsługą internetową, możliwościami robienie przelewów w kraju i za granicę z dobrym przelicznikiem walutowym, posiadaniem karty do płacenia w internecie za granicą na korzystnych warunkach, no i posiadaniem karty do pobierania gotówki za granicą też na najlepszych warunkach. Trochę o tym poczytałam na https://konto-w-banku.pl/ i zastanawiam się nad NestBankiem co radzicie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-03-2019, 21:37
mistek Mężczyzna mistek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 7
Domyślnie

Nest bank ma jeszcze konto za bezwarunkowe 0zł.

Może warto sprawdzić kantor internetowy należący do któregoś banku? Czytałem pozytywne opinie o takim rozwiązaniu. Mówiące o tym, że kantory online to nie tylko przejrzysta strona w sieci, lecz również szereg innych funkcjonalności. Wiem, że chyba banki nest i alior mają bardzo dobre kursy wymiany. Do tego można od razu korzystać z przelewów na swoje konta osobiste. Tymczasem bank nest ze swoim rachunkiem nadal moim zdaniem przoduje w wielu rankingach.

Ostatnio edytowane przez mistek : 03-04-2019 o 17:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-05-2019, 17:59
akco Mężczyzna akco is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 9
Domyślnie

ING albo Nest Bank sprawdź.

Metod na zarabianie pieniędzy, tym bardziej w internecie opisano już dziesiątki tysięcy. Jednak nie wszystkie są warte zainteresowania. Nie każda może przynieść satysfakcjonujące zyski, podobne do choćby lokat bankowych. Jak również nie każdy nadaje się do określonej formy i metody osiągania dochodów. Nie mniej jednak globalną sieć mogę polecić z wielu powodów. Tutaj powstają najbardziej dynamiczne i dochodowe biznesy elektroniczne. Nowe platformy oraz trendy, które zmieniają świat. Bank Nest opinie o koncie osobistym ma dobre. Zaś ilość zarobionych w internecie pieniędzy ograniczają tylko Twoja wyobraźnia i zdolności marketingowe. Zresztą te cechu również możesz w sobie wzmocnić i je poprawić. Sprawiając że dochody wzrosną mocniej, niż się spodziewasz. Odradzam wypełnianie ankiet, klikanie w reklamy oraz podobne formy, które nie są warte poświęconego im czasu. Najlepiej tymi formami nie zawracać nawet sobie głowy. Na szczęście zarabianie w internecie jest coraz bardziej proste i dostępne. Pozwalając uniezależnić się finansowo osobą w prawie każdym wieku. Dochody z sieci uzyskują zarówno 18-latkowie, jak również emeryci. Nie mniej opinie o kontach bankowych są moim zdaniem coraz lepsze. Dostęp do internetu sprawia, że masz szansę dołączyć do tego grona. Czerpać korzyści niezależnie od tego czy znajdujesz się aktualnie w domu, podróży czy innym miejscu. Zarówno laptop, telefon jak i tablet mogą stać się Twoimi narzędziami pracy. Zaś Ty sam swoim szefem i najlepszym pracodawcą w historii. Sprawiając, że będziesz osobą wolną. Osiągniesz również wolność finansową, o której marzy coraz więcej ludzi. Jednak nie każdy może po nią sięgnąć. Potrzeba trochę determinacji i dużo pracy.

Ostatnio edytowane przez akco : 11-05-2019 o 21:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-05-2019, 12:10
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 563
Domyślnie

Moim zdaniem wybrać takie konto, które będzie nam potrzebne i z którego będziemy regularnie korzystać. Ja również kierowałam się tym, aby mój bank był w systemie przelewów online https://www.przelewy24.pl/ ponieważ ja osobiście bardzo często z tego rozwiązania korzystam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-05-2019, 14:53
Morta's Avatar
Morta Morta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

Nigdy nie narzekałam na bank w którym posiadam konto - Millenium.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-05-2019, 10:04
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Polecam wziąć pod uwagę również ofertę, jaką posiada bank Credit Agricole, bo moim skromnym zdaniem jest naprawdę interesująca. Wszelkie potrzebne informacje można co prawda odnaleźć na ich witrynie internetowej, ale najwięcej dowiedzieć się można zachodząc do nich bezpośrednio – ja, chcąc się upewnić co do paru spraw związanych z kredytem, odwiedziłam ich ostatnio w tym oddziale: https://www.credit-agricole.pl/konta...-targ-kolejowa. W ten sposób, dzięki rozmowie z konsultantem, można dowiedzieć się znacznie więcej .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-05-2019, 16:19
kobietka77 kobietka77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 12
Domyślnie

Zastanawiasz się nad kontem w banku? Na pewno przejrzałeś/przejrzałaś już wiele, naprawdę wiele ofert. Warto to sobie wszystko uporządkować. Zerknij na propozycje na stronie http://bankowe-konto.pl i sprawdź wszystkie możliwe oferty w rożnych bankach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-05-2019, 16:51
opiekunnestbank Mężczyzna opiekunnestbank is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 7
Domyślnie

Szanowny Panie, dziękuję za wspomnienie o ofercie Nest Konta w Nest Banku. To konto jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut), poprzez kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę), w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-06-2019, 12:38
Anna500 Anna500 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 14
Domyślnie

Oferty banków zmieniają się. Warto śledzić stronkę z aktualnościami między innymi o kontach osobistych. Tak Nest Bank ma cały czas konto za zero, ale jest też wiele ciekawych promocji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-06-2019, 09:31
Kostka Kostka is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 391
Domyślnie

Wybór banków jest spory, ale i możliwości zapoznania się z ofertami mamy mamy duży, bo wszystko jest w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.