kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 23-07-2015, 18:15
aniabania aniabania is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Świetny do polecenia jest Hel, ale nie Jurata czy Krynica, tylko miejscowość Hel na samym końcu cypla. W lipcu i sierpniu jest tam tłum, ale czerwiec czy wrzesień jest akurat. Blisko plaża z zatoki i otwartego morza, do tego super fokarium, pyszne knajpki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 26-05-2016, 13:39
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

Międzyzdroje są super Chociaż to fakt, latem sporo tam turystów. Ale w sumie latem nad morzem to wszędzie jest dużo turystów Planujemy w tym roku wyjazd nad Bałtyk i zastanawiamy się między Sopotem a Gdańskiem, ale w sumie może jednak padnie na Międzyzdroje Znacie jakieś wygodne apartamenty nad morzem? Jedziemy z dzieckiem, więc zależy nad na tym, żeby wszystko, włącznie z kuchnią, mieć pod ręką. Widziałam, ze Sun & Snow oferuje takie apartamenty. Korzystaliście?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 27-05-2016, 14:32
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Jeśli szukasz mieszkania nad morzem to koniecznie zajrzyj do nich http://www.extra.pl/domy-na-sprzeda%...-szczecin.html mają mieszkania do kupienia i na wynajem. a pewno znajdziesz tam coś co Cię zainteresuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 04-06-2016, 10:11
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja bym wybrała się do Międzyzdrojów
Na wakacjach może ci sie przydać mały telewizor Ferguson PHT-1008 TV 10 cali
Dzięki niemu nie będziesz się nudzić w pociągu lub podczas deszczu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 17-07-2017, 10:58
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Wakacje

Słuchajcie koleżanki, mam nadzieję,że coś doradzicie w moim dylemacie wakacyjnym. Chcę się wybrać z moim synkiem, Michałem, na pierwsze wakacje od bardzo dawna. Niestety, mąż zmarł dwa lata temu, a ja mam zbyt wysoki dochód na 500+. Radzimy sobie w miarę dobrze, nie brak kasy na podstawowe rzeczy, ale na wakacje musiałabym wziąć kredyt. Zrobiłam takie rozpoznanie w sieci i najbardziej spodobała mi się oferta santander banku -https://www.santanderconsumer.pl/kre...towkowy,1.html. Jednak jeszcze biję się z myślami, myślicie, że warto brać kredyt na wakacje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 18-07-2017, 00:43
lubelski lubelski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 4
Domyślnie

A co sądzicie o wakacjach w Mielnie dla starszego małżeństwa, warto ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 18-07-2017, 08:29
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

No pewnie, że warto, tylko tam trochę wieje...;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 26-08-2017, 22:09
Elka084 Elka084 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 77
Domyślnie

Zwykle gdy wybieram się nad morze to raczej decyduję się na Trójmiasto, a dokładnie Sopot (np. hotel: http://www.bayjonnhotel.pl/. Uwielbiam molo w Sopocie i deptak prowadzący aż do Gdańska. Można wtedy w jeden dzień sobie przejść od jednego miasta do drugiego i z powrotem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 05-02-2018, 16:07
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

A ja znalazłam bardzo ciekawą ofertę marzec nad morzem w Primavera w Jatrzębia Góra. Atrakcją są promocyjne ceny. A w tym miesiącu jest nad morzem dużo jodu, zdrowego dla zdrowia. A że moj syn ma problemy z drogami oddechowymi, to bardzo mnie nęci ta oferta. Poza tym mają bardzo ciekawy program, zobaczcie tu https://www.primaveraspa.pl/cennik-p...d-morzem-2018/ Wiele atrakcji dla dzieci jak i dla dorosłych. Tu chyba nie będzie można się nudzić niezależnie od pogody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 06-07-2018, 12:00
torxion torxion is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 98
Domyślnie

Jeśli wakacje nad morzem to tylko i wyłącznie w Gdańsku lub Sopocie. My w zeszłym roku byliśmy w Hotelu Hilton http://www.hiltongdansk.pl/index.html i tak się nam spodobało, że w tym roku również mamy rezerwację w tym hotelu na sierpień. Boje się tylko, że pogoda może się nie udać, ale w takim wypadku trzeba będzie szukać alternatywy niż wyjście na plażę
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.