kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-07-2020, 06:49
cincin cincin is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 202
Domyślnie Ratunek dla zniszczonych włosów

Witajcie. Latem włosy są bardziej narażone na promienie słoneczne w skutek czego bardziej się przesuszają. A problem pojawia się, jak mamy dość zniszczone włosy. W związku z tym rozglądam się za jakąś dobrą serią produktów na zniszczone włosy. Oczywiście szukałam w drogeriach internetowych i dzięki temu trafiłam na tę stronę https://www.gobli.pl/fanola-botolife-c4466 na której mają duży wybór w bardzo dobrych produktach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-07-2020, 08:32
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Bardzo dobrze Cię rozumiem bo niestety moje włosy zawsze były bardzo zniszczone, ale za bardzo nic z tym nie robiłam. Dopiero gdy fryzjerka zwróciła mi uwagę, że powinnam coś z włosami zrobić to zaczęłam szukać produktów przeznaczonych do takich zniszczonych włosów. I tak też znalazłam produkty Fanola które właśnie są przeznaczone do włosów zniszczonych. Od razu zakupiłam i szampon i maskę Fanola Botolife bo cenowo bardzo się taki zakup opłaca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-07-2020, 10:49
flowers flowers is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 1
Domyślnie

Ooo widzę, że bardzo dobrze trafiłam bo mam podobny problem. Tylko, że odkąd staram się dbać o prawidłowe nawilżenie włosów to ich struktura znacznie się poprawiła i to na lepsze. Oczywiście stosuję dobrej jakości kosmetyki czyli Fanola gdyż zawierają one masło Shea i keratynę,dzięki którym bardzo fajnie działają na zniszczone włosy no i super odbudowują je. Także ja moich kosmetyków nie zamienię na żadne inne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-07-2020, 12:32
month Mężczyzna month is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 1
Domyślnie

Moim zdaniem bez względu na pogodę powinno się dbać o włosy. W końcu w każdej dobrej drogerii znajdziemy jakieś kosmetyki do każdego rodzaju włosów. Wszak włosy zniszczone wymagają szczególnych zabiegów. Moja znajoma używa kosmetyków Fanola bo są bardzo dobrej jakości. Bardzo dobra jest maska do włosów dzięki której włosy są bardzo dobrze nawilżone no i stają się błyszczące. A na tym każdej z nas zależy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-07-2020, 10:17
pleace pleace is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 1
Domyślnie

Ratunkiem na zniszczone włosy mogą być dobrej jakości kosmetyki przeznaczone właśnie do tego typu włosów. W ogóle dobrze jest raz na jakiś czas nałożyć na włosy jakąś maseczkę, dzięki której włosy nabiorą większego blasku. Także słyszałam, że maska Fanola jest bardzo dobrą maską i taką bardziej konkretną. I tak znalazłam taką maskę na gobli.pl gdzie występuje w dużej pojemności no i cenowo także bardzo się opłaca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-07-2020, 12:03
szaszka Mężczyzna szaszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 1
Domyślnie

Cześć. Na zniszczone włosy najlepszą metodą jest ich odpowiednie nawilżanie i zminimalizowanie wszelkiego typu zabiegi wpływające na naruszenie ich struktury. Przynajmniej na jakiś czas, dopóki nie uda Ci się przywrócić włosom zdrowia. Dlatego też tak bardzo ważne jest nakładanie na włosy odżywek i masek, to podstawa. Taka maska Fanola Botolife świetnie sprawdzi się , gdyż jest bardzo dobra i poradzi sobie z odbudową struktury włosów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-07-2020, 14:08
PanBan PanBan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 1
Domyślnie

Długotrwałe i częste farbowanie włosów, suszenie czy inne układanie włosów będzie sprawiało, że staną się zniszczone i kruche. Do tego brakuje im blasku i miękkości. W takim przypadku dobrze jest je wzmocnić za pomocą kosmetyków Fanola. Taka maska pozwala odbudować i przywrócić prawidłową strukturę włosów. Poza tym kosmetyk ten zawiera keratynę, która jak wiemy fajnie działa na zniszczone włosy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-07-2020, 10:27
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

Również jestem za użyciem keratyny, u mnie doskonałe efekty daje terapia keratynowa Amazon Keratin wykonując ją możecie wybrać 1 z 3 wariantów keratyny: jabłkowa, czekoladowa i winogronowa. Winogronowa najdłuższy efekt terapii i pozwala całkowicie wyprostować włosy. Dwie pozostałe wygładzają i odżywiają włosy. Po zabiegu włosy są grube i mocne, dodatkowo nie plączą się i z łatwością układają, nawet po przebudzeniu czy zmoknięciu wyglądają ładnie. Dodatkowo warto kupić kosmetyki polecane po zabiegu, wydłuża nieco efekt i jeszcze lepiej wzmocnią włosy
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-07-2020, 08:57
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 081
Domyślnie

Ja zmagałam się ze zniszczonymi włosami przez długi czas (nieodpowiedzialna fryzjerka), na szczęście ten szampon z Inoara, Bombar, zaradził problemom i moje włosy są w tej chwili w stanie jak przed "kuracją" więc warto kupić - przynajmniej u mnie się sprawdził, tyle mogę powiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 03-08-2020, 14:31
jowita198306 jowita198306 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 14
Domyślnie

Ja miałam włoski zniszczone już bardziej na głowie przez fryzjerkę i przez stres zaczęły mi się robić rzadkie włosy - teoretycznie są na to jakieś zabiegi poprawiające kondycję ale ja akurat wolałam sobie kupić tupet damski w sklepie https://hairly.pl/sklep/kat/tupety-clipin/. Jestem super zadowolona, włosy naturalne, wyglądają lepiej niż moje...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.