kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-08-2020, 09:26
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie Antyoksydacja - jaki suplement NoOxi

Cześć,
Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o suplementację i czy może korzystaliście już z NoOxi od Grinday? Będę wdzięczny za podpowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-08-2020, 08:36
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Ja w tym zakresie jestem zdecydowanie za suplementem - NoOxi. W jego przypadku będziecie mogli liczyć na bogaty skład naturalnych składników aktywnych, co pozwoli Wam skutecznie zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie pomimo wieku, z którym jednak czujemy się dużo słabiej szczególnie jeśli chcecie być nadal aktywni fizycznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-08-2020, 10:51
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Podzielam pozytywną wypowiedź odnośnie NoOxi który pozytywnie zaskakuje jakością, różnorodnością połączeń składników aktywnych i też rozsądna cena. Zajrzyj na https://www.grinday.com/pl/sklep/35-...sydacyjna.html gdzie poszerzycie wiedzę dokładnie na jego temat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-08-2020, 11:05
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Hmm będę musiał sprawdzić co tam udało się przygotować Może będzie to także dla mnie profesjonalne wsparcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-09-2020, 08:37
AlicjaM AlicjaM is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 58
Domyślnie

Także mam dobre spostrzeżenia odnośnie Grinday NoOxi, jeśli jesteście aktywnymi osobami którym zależy przede wszystkim na zdrowiu, samopoczuciu i ograniczeniu efektów starzenia się to jest to propozycja na którą warto postawić. Osobiście nie mam się do czego doczepić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-09-2020, 08:39
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Słyszałam o nim, ale jeszcze nie testowałam. Mam nadzieję, że będzie to dobry kierunek dla twojego zdrowia oraz samopoczucia pomimo tych coraz szybciej mijających lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-09-2020, 23:27
Latta Latta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 4
Domyślnie

A może zamiast jakichś suplementów naturalne zioła, np. czystek?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-09-2020, 16:14
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

O super, już pierwsze wskazówki mam. Liczę, że jeszcze trochę nam się temat tutaj rozwinie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-09-2020, 23:18
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

I ja będę kolejną osobą, która pozytywnie wypowie się na temat NoOxi jeżeli chodzi o odpowiednią walkę z antyoksydacją. W ich przypadku będziecie mogli liczyć na rzetelne podejście do klienta, bogaty naturalny skład i jednocześnie efekty w walce z rodnikami, słabym stanem fizycznym oraz psychicznym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-10-2020, 11:35
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Warto dbać o siebie, o to co jemy, odpowiednią dawkę ruchu w ciągu dnia i oczywiście suplementację kiedy nie jesteśmy w stanie z jedzenia dostarczyć odpowiedniej ilości witamin oraz minerałów. Ja już od jakiegoś czasu korzystam z Grinday NoOxi i czuję się bardzo dobrze. Pomimo, że za oknem pogoda nas nie rozpieszcza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.