kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 08-02-2019, 18:41
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Wymarzona sala już wybrana? My właśnie zastanawiamy się nad jedną z dwóch opcji tutaj http://lawenda-szczecin.pl/ ponieważ mają dwie sale i nie wiemy dokładnie, na którą się zdecydować. Miejsce ogólnie jest piękne i stworzy fajny klimat naszego wesela.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 09-02-2019, 14:48
salimanet salimanet is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 9
Domyślnie

Seksowne i atrakcyjne dziewczyny tylko czekają, by spełnić Twoje największe erotyczne fantazje. Na sexy girls znajdziesz wiele efektownych dziewczyn, z którymi możesz spotkać się na terenie całego Londynu. Jeśli szukasz zmysłowego towarzystwa na wieczór, nasza agencja to strzał w dziesiątkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 21-04-2019, 20:33
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Bardzo lubię wesela, a wracając do tematu organizacja wesela to prawdziwe wyzwanie bo samo znalezienie idealnej sali zajmuje masę czasu, mi się podobają takie miejsca jak https://restauracja-as.pl/, urządzone ładnie i elegancko i z przepięknym ogrodem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 28-05-2019, 13:26
Karola11 Karola11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 186
Domyślnie

Skoro ma być wesele to musicie zatroszczyć się też o wieczór panieński. Na stronie https://swiat-doznan.pl/wieczor-pani...lerski-impreza możecie znaleźć przydatne tego dnia akcesoria. Sama wielokrotnie organizowałam już taki wieczór. Zawsze dobrze się bawiłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 29-05-2019, 07:33
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Żeby wieczór nie był rozwodowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 30-05-2019, 19:57
Agusia88 Agusia88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 21
Domyślnie

Właśnie dostaliśmy zaproszenie na ślub kuzynki. Jesteśmy przyzwyczajeni do wzmianek o dawaniu kasy zamiast prezentów, ale kolejny wpis nas zaskoczył. Moja kuzynka z przyszłym mężem wymyślili, że zamiast kwiatów proszą o datki na rzecz fundacji Szlachetny Gest www.szlachetnygest.pl . Jeszcze o czymś takim nie słyszałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 24-06-2019, 07:45
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agusia88
Właśnie dostaliśmy zaproszenie na ślub kuzynki. Jesteśmy przyzwyczajeni do wzmianek o dawaniu kasy zamiast prezentów, ale kolejny wpis nas zaskoczył. Moja kuzynka z przyszłym mężem wymyślili, że zamiast kwiatów proszą o datki na rzecz fundacji Szlachetny Gest www.szlachetnygest.pl . Jeszcze o czymś takim nie słyszałam.

Uważam że to świetny pomysł Już nie pamiętam, od kiedy dokładnie, ale z pewnością od wielu lat wspieram działanie różnych fundacji. Przede wszystkim, gdy rozliczam się z podatku, to przekazuję 1 jego procent, następnie wysyłam SMS-y i także przelewam niewielkie kwoty na konta. Jedną z ostatnich jest Fundacja Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Pomagają w różnych akcjach bardzo chorym dzieciom. Można powiedzieć nawet, że ratują im życie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 08-07-2019, 11:04
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Zorganizowanie swojego wesela może być wyzwaniem. Trzeba znaleźć dobre miejsce i też sporo wcześniej je zarezerwować. Widziałam Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawą i tutaj są niesamowicie fajne wesela, ale to przez to, że sala jest przystosowana na takie imprezy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 08-07-2019, 17:12
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

Ja jestem zachwycona weselem siostry w hotelu Libero w Miliczu http://www.hotel-libero.pl/ Hotel mieści się w cudownej okolicy, w Dolinie Baryczy. Dookoła jest piękna przyroda - lasy, stawy, rezerwaty ptaków wodnych, zachwycające widoki. Plus sam hotel - pięknie urządzony i z miłą obsługą. Perfekcyjnie wszystko zorganizowali, siostra była zachwycona, goście tez. Mają pakiet weselny, więc szczegóły warto sobie sprawdzić na ich stronie internetowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 08-07-2019, 17:43
elpeKonrad Mężczyzna elpeKonrad is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja muszę się dowiedzieć, czy jako świadek na weselu muszę coś zorganizować dla pary młodej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.