kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 19-02-2019, 09:36
Krycha84 Krycha84 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 15
Domyślnie

Implanty zębów są warte swojej ceny, szczególnie jeśli uzębienie jest mocno uszkodzone Tak było w przypadku mojej mamy - teraz wygląda i czuje sie o niebo lepiej! Robiła sobie implanty w Poznaniu: Implanty Poznań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 27-02-2019, 15:13
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Implanty zębowe to świetne rozwiązanie, niczym się nie różnia od prawdziwych zębów. Ja właśnie znalazlam tę ofertę https://glamsmilepoland.pl/oferta/implanty/ Przeczytałam opis zabiegu, sprawdzilam cennik i mam zamiar umówić męża na konstultację. Po takim zabiegu wreszcie będzie wyglądać "jak człowiek".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 12-03-2019, 13:10
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Oczywiście, że warto zainwestować w implanty. Owszem jest to spory wydatek, ale zostaje on już na całe życie. Nie psuje się, nie trzeba go leczyć. To cudowny wynalazek i doskonałe rozwiązanie dla ludzi, którzy z różnych powodów stracili swoje zęby. Moja mama nienawidziła protezy, która była niewygodna, luźna, czasami uwierała lub wchodziło pod nią jedzenie. Po wstawieniu implantów w http://www.annadentalclinic.com/ofer...-dentystyczne/ znów jest wesoła i pełna życia, nie boi się głośno śmiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 22-04-2019, 09:34
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

A czy możecie podpowiedzieć gdzie warto wykonać implanty zębów we Wrocławiu? I z jakimi kosztami wiąże się taki zabieg? Też pytanie co jest lepsze implanty czy może proteza "na stałe"? Na razie pytam tylko i wyłącznie orientacyjne, ale może ktoś jest z Wrocławia i ma za sobą taki zabieg i może podzielić się opinią, informacją o cenie i może zaproponować inne rozwiązanie uzupełnienia braków zębowych?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 08-12-2020, 11:06
martine.conn martine.conn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli mamy braki w uzębieniu, które nam przeszkadzają, warto zastanowić się nad implantami. Polega to na wszczepieniu niewielkiej, tytanowej śruby w kość szczęki, która zastępuje korzeń zęba.
__________________
dentysta poznań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 12-03-2021, 11:58
adampyralski adampyralski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 2
Domyślnie

Braki w uzębieniu trzeba uzupełniać, mi wstawiono implant, po tym, jak leczenie kanałowe nie uratowało zęba i trzeba było go wyrwać :/
__________________
leczenie kanałowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 12-03-2021, 14:56
wigabis wigabis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 2
Domyślnie

Moim zdaniem warto wstawić właśnie implanty zębów. To najtrwalszy środek uzupełnienia braków zębowych. Każdy dentysta to powie.
__________________
implanty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 08-11-2021, 00:50
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

O tak, implant to poważna sprawa, dlatego trzeba wybrać dobrze. Mi świetną przychodnię stomatologiczną, w której wykonują zabiegi wstawienia implantów poleciła przyjaciółka, dlatego szłam tam z przekonaniem, że dobrze wykonają zabieg i nie myliłam się, wszystko poszło sprawnie i szybko, implant przyjął się bez komplikacji. Ta specjalistyczna przychodnia stomatologiczna to ARTDENT z Bochni https://artdent.ojczyk.pl/category/a...osci/implanty/ zdecydowanie mogę wam ich opiekę stomatologiczną doradzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 08-11-2021, 13:03
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 083
Domyślnie

Proponuję sprawdzać u stomatologa, co nam najlepiej by służyło. Ja chodzę do CitoMed do dentysty i tam mają także implantologię https://stomatologia.citomed.pl/ Nikt lepiej nie dopasuje mi implantów. Mam do nich pełne zaufanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 08-11-2021, 14:06
gajuszka gajuszka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 147
Domyślnie

Ja ostatnio trafiłam na ofertę tej kliniki stomatologicznej https://klinikastomatologii.eu/tomografia-komputerowa/ Chcę się tam umówić na wizytę oraz badania konieczne do zrobienia implantów. Wiem, że bez problemu zrobię tam tomografię komputerową przed poważniejszym zabiegiem.

Ostatnio edytowane przez gajuszka : 08-11-2021 o 14:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.