kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 09-05-2018, 10:27
rajek Mężczyzna rajek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 8
Domyślnie

Co do mebli ogrodowych to polecam sklep https://www.makrodom.pl/ oraz ich ofertę bardzo dużo ciekawych, ładnych mebli w dobrych cenach. Co do samych dodatków tak jak właśnie np. lampki, które mogą być wieszane na tarasie sama szukam i nie moge znalezc :/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 14-05-2018, 11:34
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Piękny ogród wymaga wiele pracy i czasu. Jak dbacie o swoje rośliny? Na pewno dobre preparaty się przydadzą. Tutaj https://www.syngenta.pl/ widziałam takie. Można tutaj dostać także nasiona i sadzonki wielu roślin. Co zmieniacie w swoich ogrodach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 31-07-2018, 20:33
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Piękny ogród wymaga mnóstwo pracy, jeżeli szukasz inspiracji to polecam odwiedzić stronę producenta Pozbruk oraz ich kanał na Youtube gdzie na pewno uda Ci się je znaleźć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 05-08-2018, 14:59
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Piękny ogród to podstawa. Przy dobrze zaprojektowanym ogrodzie nasz dom będzie prezentował się doskonale, a czas w nim spędzony na pewno przysłuży się naszemu wypoczynkowi i świetnemu samopoczuciu. Warto więc zadbać o to wszystko. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma talent, by odpowiednio zaprojektować i wykonać ogród - na tym po prostu trzeba się znać. Sama też się za to nie biorę, bo zdaję sobie sprawy, że nie mam nawet podstawowej wiedzy na ten temat. Dobrze jednak, że są z firmy, które służą taką pomocą. Świetnym przykładem jest ŻAK http://www.zakogrody.pl/, gdzie wykonują naprawdę kompleksowe usługi i to na najwyższym poziomie. To właśnie dzięki nim wasz ogród będzie wyjątkowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 08-08-2018, 16:41
angelo10 angelo10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 119
Domyślnie

Lubię dbać o mój ogród.Uwielbiam altany, bardzo fajnie w niej idzie czas spędzić, moja ma już 10 lat. Więc wymaga odpowiedniego zadbania. ostatnio zaimpregnowałam ja impregnatem luxdecor garden, teraz jest ładna odżywiony, naturalny kolor drewna jest podkreślony no i chroni przed wodą a to najważniejsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 09-08-2018, 12:05
denez denez is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie

szukam pięknego rozwiązania na kwiaty w ogrodzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 28-08-2018, 19:12
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Warto również dobrać dobrej jakości materiały do wykonania pięknego ogrodu jak kostka dekoracyjna, do tego palisady i trzeba również zadbać o jakościowe ogrodzenie które zaskoczy pięknym wyglądem i pełna prywatnością. To wszystko znajdziesz w ofercie Pozbruk i to naprawdę w szerokiej ofercie modeli i palety kolorów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 10-02-2019, 23:34
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Ile wydajecie miesięcznie i rocznie na nawadnianie Waszych ogrodów? Ja przez kilka lat płaciłam na prawdę duże pieniądze, bo mam bardzo duży ogród, który podlewany był praktycznie codziennie bieżącą wodą z domu. Teraz moje koszty są w zasadzie zerowe dzięki temu, że kupiłam sobie podziemny zbiornik na deszczówkę . Polecam zainteresować się zbiornikami.

Ostatnio edytowane przez kamikka : 18-04-2019 o 00:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 19-07-2019, 19:58
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Jeśli chodzi o kruszywa to sprawdzi się dobrze https://www.topaz-kruszywa.pl/ z pomorskiego. Firma solidna, ma dobra ofertę bo to kopalnia, no i z tej racji to i ceny dobre bo nie ma pośrednika.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 01-08-2019, 09:41
Heniio88 Mężczyzna Heniio88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 1
Domyślnie

Ja w ogrodzie mam mnóstwo drzewek ozdobnych. Najbardziej ze wszystkich podobają mi się drzewka brzoskwini. Na https://www.sadowniczy.pl/pol_m_DRZE...inie-2060.html możecie poczytać sobie na temat takich drzewek, może komuś przypadną do gustu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.