kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-06-2018, 09:09
teresa30 teresa30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 107
Domyślnie Myjnia - ręczna czy automatyczna?

Jaka myjnia jest waszym zdaniem lepsza? Ręczna czy automatyczna?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-06-2018, 11:25
vicky195 vicky195 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 62
Domyślnie

Myjnia automatyczna jest co prawda tańsza, ale i mniej dokładna. Jeśli zależy ci na jakości, to wybierz ręczną, najlepiej parową, jeśli jest taka w okolicy - mycie kosztuje więcej, ale warto. Gdzie są takie myjnie w Krakowie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-06-2018, 18:49
wiolaa7 wiolaa7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 130
Domyślnie

W Krakowie sprawdź myjnię IRMAR w okolicy Nowej Huty, na http://www.irmarserwis.p jest adres i cennik - jak na myjnię parową stawki są dość niskie. A co do tego, czy warto, to także uważam, że tak - mycie kosztuje więcej, ale auto jest lepiej umyte i nie ma ryzyka uszkodzenia lakieru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-06-2018, 14:41
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Czy w ręcznej myją dokładniej? Czy raczej w automatycznej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-09-2018, 11:26
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Ja raczej zawsze korzystam z myjni bezdotykowej, na przykład takiej, jaka znajduje się przy Tesco w Zielonej Górze na ul.Energetyków 2a. Wiem, że korzystając z AUTO SPA BARANOWSKI TESCO na pewno będę zadowolona, bo jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Bardzo podoba mi się nie tylko jakość mycia, ale również inne aspekty, na przykład to, ze myjnia jest otwarta 7 dni w tygodniu 24 h na dobę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-09-2018, 14:54
manika7 manika7 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 5
Domyślnie

Ja najczęściej korzystam z ręcznej i chyba mój samochód nie narzeka. Wygląda całkiem nieźle i chyba nawet lepiej niż po myjni automatycznej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-12-2018, 10:15
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 451
Domyślnie

Wydaje mi się że ludzie chętniej korzystają z myjni bezdotykowych, w których mycie pojazdu jest tanie i szybkie. Jedną z firm, która kompleksowo zajmuje się stawianiem myjni są oni http://mtautomatic.pl/myjnia/specjalna/ Nie dawno postawili mojemu znajomemu myjnie w kilka dni, która byłą ustawiona i gotowa do pracy.

Ostatnio edytowane przez malinka01 : 13-12-2018 o 10:39.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-02-2019, 07:16
Witkarrek Mężczyzna Witkarrek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 61
Domyślnie

A jak wam wygodniej. Wiadomo, że automatyczna będzie lepsza, ale też troszke więcej będziecie musieli zapłacić. Jak chcecie porządnie zadbać o swój samochód to zajrzyjcie na stronkę https://bigblock.pl Tu znajdziecie świetne produkty do car detailngu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-02-2019, 13:40
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

hmm a nie lepiej umyć auto samodzielnie? Jeśli macie trochę czasu to można z powodzeniem zrobic samodzielnie auto na błysk Oczywiście do tego potrzebne sa odpowiednie preparaty. Duży wybór środków do czyszczenia oraz pielęgnacji auta znajdziecie w ofercie https://cleantechco.pl/ . To polski producent kosmetyków samochodowych bardzo dobrej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-12-2019, 11:23
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Myślę, że warto skłonić się ku opcji myjnie ręcznej, bo jest nawet nie, tyle że tak samo dokładna, co auto jest bardziej dopieszczone. Myjnia automatyczna raczej nie umyj ci silnika i nie odkurzy samochodu w środku. Za to w myjni ręcznej w Krakowie, zobacz więcej, z pewnością tak. Zakres usług jest naprawdę szeroki, więc warto się ku niej skłonić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.