kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-09-2016, 02:11
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie Prezent dla męża

Ja zawsze robie tort w który wkładam dużo serca i w tym roku postawiłam na teczki skórzane. Trafiła się fajna aktówka męska . Był mega zadowolony bo przydała mu się do pracy a tak nigdy nie mógł sie zabrać z tymi wszystkimi rzeczami. A po za pracą wykorzystuje ją na laptopa także okazała się bardzo przydatnym i uniwersalnym prezentem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-09-2016, 09:08
krystian22 Mężczyzna krystian22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 25
Domyślnie

a może męża wyślesz na jakiś koncert lub wydarzenie sportowe typu mecz? Taki niecodzienny prezent. A jak podarujesz dwa bilety to jeszcze spędzicie razem czas i będziecie sie dobrze bawić a bilety kupicie przez internet i to bez wychodzenia z domu. Np na tej stronie http://www.ticketmaster.pl/muzyka/ha..._header_t1_sub
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-10-2016, 19:43
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

Dla mojego męża Koszulki męskie z nadrukiem extreme hobby to byłby najlepszy prezent. Nosi się tak na codzień i prezenty ciuchowe najbardziej mu odpowiadają. Taki z niego strojniś jest troszkę A dla mnie dobrze bo nie muszę się zastanawiać co kupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.