kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-01-2015, 12:32
Romana1324 Romana1324 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 10
Domyślnie Odzież męska - hurtownie, outlety?

Moje drogie, potrzebuję porady. Mam w domu 4 facetów - trzech dorastających synów i męża. Wszyscy bardzo szybką niszczą ubrania - a to w szkole, a to w pracy. Nie stać nas na częste zakupy odzieżowe i ubieranie całej zgrai w drogich sieciówkach. Dlatego przydałaby mi się jakaś hurtownia odzieży męskiej lub outlet, w którym tanio, ale modnie ubiorę całą rodzinę. Jaka hurtownia odzieży męskiej zaspokoi potrzeby mojej kompanii? Przy okazji mogą być też ciuszki dla mnie, czyli damska odzież też
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-01-2015, 21:21
ExtraAyanna1993 ExtraAyanna1993 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 9
Domyślnie

a szukałaś gdzieś obok siebie, w jakiejś większej miejscowości takiej hurtowni odzieży męskiej? niestety nie wiem gdzie mieszkasz a na pewno nie będzie Ci się opłacało jechać na przykład 100 kilometrów za ubraniami o żadnym takim outlecie też nie słyszałam żeby był przez internet jedynie czasem na allegro zdarzają się fajne i ciekawe promocje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-01-2015, 22:01
SANTANA2921 SANTANA2921 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 12
Domyślnie

ja często ciuszki kupuję na allegro - wiele sklepów stacjonarnych posiada tam dobrej jakości ubrania w całkiem niskich cenach. poza tym sprzedawcy posiadają naprawdę duży asortyment i wybór - ceny dostawy są nie wielkie więc może tam spróbuj? czasami nawet kupując większą ilosć możesz zyskać darmową dostawę a plusem są zakupy bez wychodzenia z domu - chyba każda z nas tak lubi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-01-2015, 23:42
MrLona77 MrLona77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 11
Domyślnie

Ja również najczęściej robię zakupy na allegro ... chyba jeszcze nigdy nie zdarzyło się że musiałam coś zwracać zawsze jestem zadowolona, a jeżeli nie to trochę przerobię albo zwężę i jest dobrze ... A jeśli chodzi o hurtownię to popatrz np na http://www.hurtowniamegabrand.pl/. Mają tam m. in. markowe ciuchy na każdą kieszeń.

Ostatnio edytowane przez MrLona77 : 09-02-2015 o 04:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-01-2015, 19:39
hipergilda85 hipergilda85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 11
Domyślnie

allegro to chyba najpopularniejszy "outlet" choć można znaleźć tam prawdziwe perełki w okazyjnych cenach. częściej tam kupuje niż w normalnych sklepach. do galerii handlowych jak idę to przymierzam zazwyczaj a później szukam w internecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-01-2015, 18:24
Zuza Zuza is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 54
Domyślnie

Ja ostatnio mniej tam kupuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-01-2015, 19:14
Czciradkrk1055 Czciradkrk1055 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 12
Domyślnie

Też myślę, że allegro to dobra opcja. Gdyby cos było nie tak z ciuchami, to przeciez zawsze możesz je zwrócić. Zawsze możesz tez kupowac ciuchy w lepszych lumpeksach. Można znaleźć nawet firmowki za przystepne ceny. Ciekawe tylko, czy Twoi panowie będą chcieli nosić rzeczy po przejsciach :P Z tego co wiem, kobiety nie mają z tym problemu, faceci natomiast niechętnie korzystają z lumpeksów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-01-2015, 13:53
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Allegro jest ok ale sama nie jestem trochę przekonana. Raz mnie oszukali na zakupie perfum. Straciłam wtedy ponad 60 zł. Niby nie jest to duża kwota ale obecnie ufam bardziej sklepom internetowym. I właśnie tak wolę robić zakupy.
Również mam 3 mężczyzn w domu. Męża oraz dwóch dorastających synów Ubrania kupuję im często z uwagi na to,że są bardzo aktywni i czesto po prostu ubrania im się niszczą.
Lubię ten sklep:
http://www.dilano.pl/ - Dilano , jest to tani sklep internetowy. Mają tam bardzo duży wybór fajnych jakościowo ubrań, szczególnie koszulek tak więc śmiało możesz tam kupowac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-11-2015, 12:23
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Ja czasem sprawdzam outlety-internetowe.pl i kilka razy trafiłam informację o wyprzedaż np koszulek Fruit of the Loom czy bluz sportowych, wtedy za grosze od razu zakupy dla całej bandy (u mnie 3 facetów). Bo koszulki dobrej jakości, a chyba po 9 zł za szt. były akurat. Tylko te wyprzedaże trwają zwykle po kilka dni i ciężko akurat trafić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-08-2016, 13:37
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

Możecie mi polecić sprawdzony sklep z odzieżą męską? Widziałam fajne skarpetki męskie z Modini.pl i zastanawiam się nad kupnem. Znacie ten sklep? Od razu bym może u nich koszulę zamówiła.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.