kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-09-2018, 12:42
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Depilacja laserowa może boleć?

Ktoś z was był na takim zabiegu i umie powiedzieć, czy to bolesne?
Tutaj http://www.esteti-med.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/ czytałam na czym właściwie polega taka depilacja laserowa bikini, nóg i reszty ciała.
Podobno nie boli, a jeśli już, to czasem tylko coś czuć, np. ciepło itp.
Ponieważ jednak obawiam się bólu, chciałabym dowiedzieć się czego dokładniej można się spodziewać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-10-2018, 23:02
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

kwstia bólu jest mocno indywidualną sprawą bo każdy z nas ma inny próg bólu. Ja na przykład podczas zabiegu czułam jedynie delikatne szczypanie ale na pewno spokojnie da się to przeżyć Najważniejszy jest wybór odpowiedniego miejsca, gdzie pracuje się na sprawdzonym i nowoczesnym sprzęcie Ja mieszkam we Wrocławiu i tu korzystam z oferty salonu COCO-TIME. Rewelacyjne miejsce, najlepsze studio urody w mieście
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-10-2018, 10:09
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Golenie nóg, pach, bikini i nierzadko różnych innych części ciała, zajmuje mnóstwo czasu. Laserowa depilacja pozwala zapomnieć o dodatkowych godzinach spędzonych w łazience raz na zawsze Jeśli chodzi o kwestię bólu, to oczywiście sprawa indywidualna ale teraz są tak nowoczesne lasery, wyposażone np. w tryb chłodzenia, że cała procedura jest bardziej komfortowa. Przykładem jest urządzenie Soprano XL, a czytałam, że to jedno z najmocniejszych i najbezpieczniejszych sprzętów do usuwania owłosienia. Niewiele gabinetów ma je na wyposażeniu (wiem, że w Krakowie na pewno posiada je gabinet http://jadoreinstytut.com/depilacja-laserowa/ ).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-10-2018, 19:01
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Dużo zależy od maszyny która się zabieg wykonuje i od tego kto ten zabieg wykonuje. Ja polecam Klinikę w Warszawie, tu masz info - https://klinikamiracki.pl/depilacja-laserowa-thunder/ Mają maszyny już z głowicami chłodzącymi i zabieg nie jest bolesny dzięki temu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-10-2018, 15:20
Grijei45 Grijei45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Na pewno czuć dyskomfort podczas zabiegu.

___

Doradztwo dla biznesu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-10-2018, 23:28
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Powiem szczerze, że to wszystko zależy od tego, w jaki sposób odczuwamy ból. Są osoby, które taki ból odczuwają i są osoby, dla których może być to relaks. Musicie po prostu sami sprawdzić i jeśli jesteście zainteresowani, to polecam Zabiegi Light Sheer Duet - Skinlogica Bardzo popularny ostatnio i mnóstwo osób sobie z niego korzysta.

Ostatnio edytowane przez sara898 : 18-10-2018 o 10:36.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-11-2018, 18:30
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Zobacz sobie na oferte od https://bienkowscyclinic.pl/cele-lec...ne-owlosienie/ - oni maja najnowoczesniejsze lasery, dzieki czemu zabiegi u nich sa zdecydowanie bardziej efektywne i mniej inwazyjne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-11-2018, 11:24
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Może boleć gdy depilujesz nogi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-12-2018, 12:16
Wiktoria P Wiktoria P is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 48
Domyślnie

Jeśli chodzi o depilację laserową to polecam MMT ESTETICA w Krakowie, bardzo fajny gabinet, bardzo często chodze tam na różne zabiegi i zawsze jestem zadowolona. Depilację robiłam najnowszą technologią IPL - SHR Alma Lasers, włoski nie odrastają w ogóle po zabiegu, dla mnie super i polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-12-2018, 11:55
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

Możesz spokojnie skorzystać z takiego zabiegu, depilacja laserem jest dobrą okazją do pozbycia się niechcianych włosówki. Ze swojej strony polecam również Vectus https://clinicacosmetologica.pl/zabi...alomar-vectus/ , tam macie bezpłatną konsultację, która określi czy kwalifikujecie się do zabiegu czy nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.