kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-04-2019, 08:08
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie Narzędzia wspomagające biznes

W mojej firmie dzieje się coraz więcej. Przybywa klientów, towaru, operacji. Robi się coraz większy chaos. Powoli przestaję to ogarniać, więc zaczęłam szukać jakichś narzędzi, które pomogłyby mi ten bałagan jakoś ogarnąć. Znalazłam https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza, na pierwszy rzut oka wygląda obiecująco. Ktoś z was może korzystał z tych narzędzi i ma jakieś uwagi lub opinie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-04-2019, 09:26
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Bardzo dobry wybór. Narzędzia od wFirma są w mojej ocenie jednymi z najlepszych, jeśli nie najlepszymi na rynku. W ramach tego "zestawu" masz program do faktur do faktur, system CRM i system magazynowy. Wszystko kompatybilne i współpracujące ze sobą. To duża oszczędność czasu i porządek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-04-2019, 09:41
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Ja korzystam od dłuższego czasu. I muszę przyznać, że teraz nie wyobrażam sobie pracy bez narzędzi od wFirma. Zarządzanie sprzedażą na każdym etapie jest dużo łatwiejsze. Od budowania bazy kontrahentów po obsługę rezerwacji produktów.

Ostatnio edytowane przez zenka : 11-04-2019 o 09:46.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-04-2019, 17:56
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Zdecydowanie polecam wam firmę https://www.infobrokering.com.pl/spo...zukiwanie_firm , możecie zaoszczędzić czas i zająć się czymś innym w tym czasie Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-04-2019, 08:20
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Myślę, że można tutaj również zaliczyć elektroniczny obieg dokumentów, który może znacznie usprawnić pracę w firmie i przyspieszyć wiele procesów. Na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow możecie sobie poczytać, na czym tak właściwie taki obieg polega i jakie płyną z niego korzyści, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-04-2019, 12:44
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Dla każdego biznesu będą przydatne inne narzędzia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-04-2019, 13:38
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Akurat wydaje mi się, ze narzędzia wspomagające zarządzanie sprzedażą od wFirma są bardzo uniwersalne. W zasadzie nie znam biznesu, w którym by się mogły nie sprawdzić. I dotyczy to zarówno biznesów stacjonarnych, jak i biznesów online. Dzięki możliwości integracji z wieloma platformami ecommerce obsługa zamówień i kontrola stanów magazynowych jest bardzo łatwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-01-2021, 17:49
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

W przypadku poszukiwań dobrej firmy zajmującej się pomocą prowadząc Instagram to warto zwrócić uwagę na takie wskazówki Jak założyć Instagram na komputerze którzy akurat w tym zakresie są bardzo skuteczni. Jednocześnie obsługa miła i realizacja przeprowadzona w pełni profesjonalnie aby skutecznie zwiększyć zasięgi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-01-2021, 13:47
ernser.loraine ernser.loraine is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 6
Domyślnie

Może warto zatrudnić jakiegoś dobrego menagera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-01-2021, 13:22
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Na pewno w firmie przyda sie jakis system monitoringu platnosci - bardzo fajnie sprawdza sie https://monpay.pl/ maja wiele dodatkowych funkcji jak wysylanie maila czy sms z przypomnieniem o nadchodzacej platnosci. Sam program jest mega intuicyjny i prosty w obsludze co na pewno wplynie na ilosc czasu spedzanego nad dokumentami
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.