kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 08-11-2017, 10:30
julik431 Mężczyzna julik431 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 5
Domyślnie

to jest zawsze bardzo trudne

________________________
kubki termiczne z logo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 02-12-2017, 15:18
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Warto się samemu dokształcać, zdobywać wiedzę w jakiejś dziedzinie. Można też zapisać się na szkolenie, albo wziąć udział w projekcie organizowanym przez miasto. Praktyczne są takie szkolenia https://www.nowiny.pl/biznes/131994-...stochowie.html Nabywa się na nich praktycznych umiejętności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 08-12-2017, 20:02
panienka panienka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 66
Domyślnie

jeszcze jak chodziłam na studia to zrobiłam kilka kursów: ecdl, bhp i miałam szkolenie o asertywności, to akurat było mi w tamtym momencie potrzebne, a niedawno widziałam ciekawe kursy na akademia biznesu myślę że warto się zaintresować. ja jedynie żałuję że nie zrobiłam kursu z j.angielskiego ale jeszcze wszystko przede mną
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 11-12-2017, 08:10
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Uważam, że doszkalać się warto w każdym wieku i w każdym zawodzie. Jeszcze lepszą opcją jest certyfikat trenerski, dzięki któremu nauczycie się, jak poprowadzić szkolenie i będziecie mogli swoją wiedzę przekazywać innym. Na stronie http://www.szkolatrenerow-ster.pl/zawod-trener znajdziecie wszystkie informacje na temat tego, czym jest taki kurs trenerski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 18-12-2017, 18:18
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Pewnie, że tak. Ja ostatnio byłam na szkoleniu z inżynierii materiałowej (http://emt-systems.pl/inzynieria_materialowa.html), bo w tym temacie pracuje. I dla mnie własny rozwój jest bardzo ważny. Co fajne, to udało mi się dostać dotację na to szkolenia. Więc żal było nie skorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-12-2017, 22:34
tobiz Mężczyzna tobiz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 29
Domyślnie

rówież zastanawiam się nad szkoleniem w akademii biznesu, z tym że w bardziej męskim zawodzie, w branży IT-comptia, marketing itp aczkolwiek nie uważam że kobitki są złymi programistkami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 11-01-2018, 12:30
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Myślę, że każdy powinien dokształcać się jak również pracować nad sobą. Ostatnio dowiedziałam się tutaj http://www.fasingenergia.pl/jak-sie-...ej-efektywnie/ jak rozwijać się efektywniej, są tam naprawdę przydatne wskazówki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 12-01-2018, 11:19
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Zdecydowanie tak to jest bardzo ważna kwestia jeśli chodzi o szkolenia i kursy Moim zdaniem każdy jest ważny, jeśli tylko znajduję się w obrębie naszych zainteresowań lub wykonywanego zawodu. Mój znajomy na przykład jakiś czas temu zdobył certyfikat kompetencji zawodowych https://www.koal.com.pl/ . Z tego co mówił na naszym ostatnim spotkaniu bardzo jest zadowolony, że udało mu się ukończyć ten kurs bo dzięki temu może liczyć na atrakcyjniejsze wynagrodzenie w pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 12-01-2018, 17:55
Fauka's Avatar
Fauka Mężczyzna Fauka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 6
Domyślnie

Hm... A może lepiej było popytać o to znajomych? Moim zdaniem naprawdę bardzo często się to opłaca
__________________
W czasach ekspansji technologii mediów nie istnieje inna prawda poza tą, którą sam sobie stworzysz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 14-01-2018, 17:30
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Najlepszą inwestycją są pieniądze wydane na własny rozwój. Warto się rozwijać, zdobywać wiedzę. Coraz większe zapotrzebowanie na samodoskonalenie jest widoczne w branży fryzjerskiej. M.in. dlatego powstała w Warszawie Akademia Fryzjerska Gnatyshyn. Ich kursy kierowane są do osób nie koniecznie wykształconych w tym kierunku ale chcących się nauczyć i działać w branży. U nich można zdobyć solidne podstawy i udoskonalić swój warsztat. Oferują szeroką gamę kursów w zależności od poziomu umiejętności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.