kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-07-2014, 20:59
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Jakie kosmetyki dla dziecka na wakacje?

Jakie kosmetyki dla dziecka trzeba koniecznie zabrać ze sobą na wakacje?
Oczywiste są kremy z filtrem i coś na komary, ale co jeszcze?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-07-2014, 16:41
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

W większości kosmetyki, jakie musisz zabrać dla dzieci pokrywają się z tymi ochronnymi, które bierzesz dla siebie.
Dokładniej jest ten temat omówiony w takim magazynie online, który jeśli dobrze pamiętam tu jest do pobrania. Jak wpiszesz tam swojego mejla, to dostaniesz bezpłatny egzemplarz.
Jest tam cały artykuł o tym, jak przygotować dziecko do wakacyjnych wyjazdów, więc warto tam zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-06-2018, 11:59
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Może to nie jest coś, co jest absolutnie niezbędne i co trzeba koniecznie zabrać na wakacje, ale na pewno sprawi dziecku radość - chodzi mianowicie o perfumy dla dzieci. Dzieciaki, zwłaszcza dziewczynki, bardzo lubią naśladować dorosłych, więc na przykład taka woda toaletowa dla dziewczynek jak na https://pl.oriflame.com/fragrance/kids/perfume na pewno ucieszy każdą małą kobietkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-06-2018, 16:02
angelo10 angelo10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 119
Domyślnie

Przede wszystkim warto mieć przy sobie coś na ukąszenia, na przykład plasterki xarasan http://xarasan.pl Ja zawsze przy sobie je mam, bo inaczej dzieciaki by się drapały do krwi, a tutaj jest święty spokój. Naklejam plaster i nie ma płaczu, jest cisza. dodatkowo plastry zawierają w 100 procentach naturalne składniki ekstrakt z nagietka,żółtokrzew,witaminy E i F,mentol, zero chemii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-06-2018, 10:34
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Ja zawsze zabieram krem nawilzajacy cetaphil da ultra, apteczke z opatrunkami, cos przeciwbólowego, na zbicie gorączki i biegunke
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-07-2018, 15:49
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Szczerze powiedziawszy jak już mówimy o wyposażeniu do apteczki to warto zkaupić dobry termometr np, taki http://haxe.pl/strona-glowna/produkt...a-i-czola.html on szybko i dokładnie mierzy temperaturę. Nam osobiście bardzo się przydaje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-07-2018, 10:24
garfield09 garfield09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

Kremy nawilżające i coś na poparzenia w razie W się przyda. Pasta do zębów i akcesoria do mycia to chyba uwzględniłaś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-07-2018, 17:16
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

My teraz latem stosujemy krem pielęgnacyjny od twarzy Hildegard Braukmann. Buzia jest najbardziej narażona na ślońce, wiec codzienna pielęgnacja to podstawa. Na żadne mega ciepłe wakacje sie nie wybierami, wiec filtrów nie potrzebujemy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-07-2018, 14:58
natkowalik natkowalik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 5
Domyślnie

Przede wszystkim takie z dobrym składem, ja zawsze wybieram te apteczne dermokosmetyki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-07-2018, 12:02
nikola1 nikola1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 15
Domyślnie

Dokładnie ja tak samo a które wybierasz i gdzie kupujesz? ja zamawiam przez internet, najczęściej tutaj: https://www.apteka-melissa.pl/, bo akurat tam nasze ulubione dermokosmetyki są w dobrej cenie, a za przesyłkę płacić nie muszę, bo ich punkt stacjonarny mam pod blokiem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.