kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 26-02-2018, 19:18
djembe djembe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 4
Domyślnie

Nie powiedziałabym że należy się bać, bardziej być ostrożną, a stres pojawi się mimo to
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 19-04-2018, 12:46
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Jeśli odpowiednio wcześniej pomyślisz i zatrudnisz sprawdzoną, profesjonalną firmę budowlaną to nie będzie źle. Polecić mogę firmę Fachman z Dębicy ( oddziały w Rzeszowie i Mielcu). Można im powierzyć budowę domu od prac przygotowawczych po wykończeniówkę. Taka współpraca z jedną firmą to wygodne rozwiązanie. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 29-04-2018, 09:24
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 591
Domyślnie

Hmm ja bym się bała, to ogromne wyzwanie i bardzo duży koszt, owszem myślę o własnych 4 kątach ale raczej o mieszkaniu na jakimś fajnym osiedlu Atala w Warszawie, tak będzie łatwiej i taniej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 29-04-2018, 21:56
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 325
Domyślnie

Dokładnie, jak już masz załatwione wszystkie sprawy urzędowe, dobrą ekipę budowlaną i kaskę na tą inwestycję, to już później jest z górki.
Pamiętaj, że dużo możesz sobie ułatwić już na etapie wyboru projektu.
Te są ciekawe:https://www.mgprojekt.com.pl/ - im mniej skomplikowany projekt, tym szybciej dom zostanie zbudowany, ale pamiętaj że to ty będziesz w nim mieszkał i dom powinien być przytulny dla cb, taki abyś się w nim dobrze czuł warto nad projektem troszkę czasu poświęcić i wybrać ten właściwy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 30-05-2018, 11:20
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Nie ma się czego bać! U mnie na placu już maszyny budowlane i cała machina rusza. Tyle czekałam na swój wymarzony dom, że im bliżej tym bardziej nie mogę się doczekać!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 19-06-2018, 06:19
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

A co z folię epdm na dach? Bo w sumie jest to też chyba ważny temat, a nie zdążyliśmy tego jeszcze sprawdzić. Ogólnie bardzo pomocna w kwestii dachu okazje się być strona http://barel-management.pl/artykul/membrana-folia-epdm gdzie wszystko jest dokładnie wyjaśnione i można zdecydować się na współpracę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 19-06-2018, 19:39
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie

Pewnie, że się nie bać! Wystarczy, że o wszystko odpowiednio zadbasz i wybierzesz najlepsze materiały. No i najlepszych specjalistów Ja przy budowie miałam największy problem z systemem odprowadzenia wody, bo kompletnie się na tym nie znałam... Szukając korytek betonowych trafiłam na https://betoniarniakaczmarek.pl/prod...e-odwodnienia/ i tam znalazłam wszystkie potrzebne mi produkty I poszło jak z płatka!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 20-06-2018, 13:52
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Tutaj znajdziecie sporo szczegółów - http://mawit.com.pl/aktualnosci/domy...ne-caloroczne/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 21-06-2018, 20:44
hollow Mężczyzna hollow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 7
Domyślnie

Nie ma sie czego bac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 24-06-2018, 13:51
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Wszystko zależy od Twojego przygotowania, jeżeli będziesz pamietać np o frenzelicie to nie masz się czego bac frenzelit jest to material używany przy uszczelnieniach, jest to szczegół o którym ludzie czasem własnie zapominają a później jest problem, gdy coś się rozszczelnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.