kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 15-01-2016, 13:38
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja takze mam coś takiego. Łatwo to się czyści.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 10-02-2016, 11:53
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

My mamy w mieszkaniu panele i płytki. Jestem zadowolona z nich w 100%. A jakie macie listwy przypodłogowe? Ja myślę o zamówieniu cokołu przypodłogowego z http://www.e-listwy.pl/ najlepiej w kolorze białym Ostatnio podpatrzyłam i znajomych białe listwy i się w nich zakochałam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 11-02-2016, 15:28
MilenkaM MilenkaM is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 12
Domyślnie

Jeśli lubisz kontrasty, to ok. Jeśli chcesz płytki w salonie to pomyśl czy gruby, miękki dywan nie ociepli wnętrza. Osobiście wybrała bym deskę, ew. panele do salonu. Drewno bardziej ociepla wnętrze niż najpiękniejsze płytki. Ale to rzecz gustu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 11-02-2016, 16:04
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja tez jestem zwolenniczką drewnianych podłóg. Nad dywanem sama się zastanawiam, tylko mam kota i nie wiem, czy to się sprawdzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 26-02-2016, 14:19
alina_na alina_na is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał wala
Ja tez jestem zwolenniczką drewnianych podłóg. Nad dywanem sama się zastanawiam, tylko mam kota i nie wiem, czy to się sprawdzi.
Drewniane podłogi to zawsze dobry wybór! Polecam firmę Baront - naprawdę solidny producent podłóg drewnianych. Co do kota to najlepszym rozwiązaniem jest zakup drapaka. Kupiłam taki mojemu kotu i nie mam już problemu z pozaciąganymi dywanami czy sofami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 16-03-2016, 11:16
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

A ja się zastanawiam czy nie zrobić sobie w salonie podłogi z takich płytek, co ostatnio
widziałam na stronie Tubądzin - nie pamiętam nazwy kolekcji, ale wyglądały tak, jakby były celowo postarzone - wiecie, taki modny ostatnio efekt, z takimi cieniami, przecieraniem itd.
Myślę, że pomysł na długie lata
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 08-06-2016, 20:49
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

My w salonie będziemy mieć parkiet a listwy przypodłogowe będą chyba od Mardon Decor. Z tego co widziałam mają ogromny wybór listw w dobrych cenach. Zależy nam na trwałej podłodze, na lata dlatego doszliśmy do wniosku, ze od samego początku w nią zainwestujemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 17-06-2016, 10:46
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Parkiet jednak ma przewagę nad innymi materiałami, nigdy nie wychodzi z mody Dla mnie wybór jest prosty, tylko kwestia doboru odpowiedniego drewna. Parkiet dębowy podobno jest najtwardszy ale też najdroższy. Polecam http://www.forum.parkiet.pl/viewtopic.php?f=1&t=38 . Fajna stronka, można poznać różne opinie, sporo się dowiedzieć, skorzystać z doświadczenia innych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 22-06-2016, 21:50
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Panele są uniwersalne i zawsze w modzie. Z takiego założenia wychodzę i dlatego oprócz kuchni i łazienki wszędzie mam jasne panele. Zastanawiam się nad zmianą wystroju wnętrza, ciekawe inspiracje do domu znalazłam na tej stronie https://www.obi.pl/pl/guides/inspira...als/index.html.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 27-06-2016, 21:30
67agnes 67agnes is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 39
Domyślnie

Cytat:
Napisał wala
Ja takze mam coś takiego. Łatwo to się czyści.

Ja podobnie, kupowałam tu: http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/panaria/ a Wy skąd ? Zastanawiam się jakie są opinie o tych płytkach, bo kupowałam od nich pierwszy raz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.