kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-07-2015, 20:54
bozii bozii is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Mam kominek. Świetna rzecz, naprawdę. Kominek pełni u nas funkcję nie tylko dekoracyjną, ale też ogrzewa pomieszczenia, ale oprócz funkcji praktycznej, powiem ci, że dekoracja jest nie do przecenienia. Uważam, że jest to jeden z lepszych pomysłów naszych na dom, który generalnie robi nam całą atmosferę salonu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 20-01-2016, 14:05
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

U moich rodziców też stoi kominek i strasznie im go zazdroszczę. Poki co mieszkam w bloku i nie mogę pozwolić sobie na tradycyjny kominek a innego nie chcę. Ale jak tylko przeprowadzę się do swojego domu to zamówię kominek. Znalazłam już nawet firmę, której być może zlecę projekt i wykonanie kominka - http://www.kominki-lumar.com/kontakt.html W końcu będę mogła spędzać, długie zimowe wieczory przy kominku, z kubkiem herbaty lub lampką wina...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-01-2016, 22:47
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Ja się zastanawiam nad montażem kominka w domu, ale nie wiem czy nie lepiej kupić po prostu biokominka w castoramie . Wydaje mi się, że jest to bardziej ekologiczne rozwiązanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 25-01-2016, 21:33
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

Kominek ma swój urok , zdecydowanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 26-01-2016, 13:35
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Prawda? Chciałabym mieć w domu...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 27-01-2016, 14:14
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Kominek raczej sam nie nagrzeje dobrze domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 29-04-2017, 00:20
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Ja traktuje kominek jako bardziej element ozdobny w moim salonie i sypialni Mam taki https://www.wkladykominkowe.net.pl/2...cho-bialy.html i nawet trochę ogrzewa . Jest łatwy w czyszczeniu i wygląda elegancko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 19-06-2017, 13:31
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Moim zdaniem kominek to super rozwiązanie. Ja też myślę o nim poważnie. Z polecenia koleżanki trafiłam na stronę http://sklep.kominki-vector.pl/, gdzie mają bardzo duży wybór kominków. Myślę, że warto rzucić na nie okiem. Jeśli projektujecie swój dom to taki kominek będzie świetną opcją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 20-06-2017, 13:43
Patulinka Patulinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 26
Domyślnie

Kominek to świetna sprawa, nic nie zastapi zimowych wieczorów przy palącym się kominku Tworzy klimat i elegancję i wcale nie sprawia dużego proglemu. Oczywiście obowiązkowo potrzebny do niego wygodny fotel pokojowy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 27-07-2017, 15:41
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Ogrzewanie

My też myśleliśmy z mężem o kominku, ale w końcu stanęło na tym, że zainwestowaliśmy w kozę. Kominek zajmowałby moim zdaniem zbyt dużo miejsca, a poza tym chcieliśmy mieć w salonie dużo wolnego miejsca. Piec wolnostojący daje taką przestrzeń, a jeśli chodzi o estetykę, to może prezentować się nie mniej okazale. Możecie mi wierzyć lub nie, ale pokój zaaranżowany w stylu skandynawskim albo minimalistycznym równa się jasne wnętrze osiągnięte niewielkim kosztem. Ja od zawsze jestem osobą twardo stąpającą po ziemi i jak podjęliśmy z Michałem decyzję o budowie domu, wiedziałam, że nasze pokoje będą oszczędnie udekorowane, ale za to harmonijne. Kozy zaś zamówiliśmy na kratki.com - https://kratki.com/sklep/pl/category/15/piece/17 i to była dobra decyzja. Było to prawie dwa lata temu, a piece wolnostojące (bo zdecydowaliśmy się na dwa egzemplarze, jeden na parter, drugi na piętro) spisują się do tej pory praktycznie bez zarzutu. My zaś cieszymy się własną posesją, nie jesteśmy narażeni na wścibstwo sąsiadów i żyjemy własnym rytmem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.