kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 19-10-2017, 10:58
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Niby jesień nadeszła ale ja myślę nad tym żeby zakupić nowy rower. Przyda mi się na przyszły sezon, tym bardziej, że wybieramy się z rodziną w góry więc chyba typowy „góral” będzie najlepszy. Kolega mi podpowiedział, żeby przy wyborze zwrócić uwagę np. na koła i ich bieżniki, biegi, hamulce, amortyzację ale powiem Wam, że dla mnie to czarna magia... Nie wiem, co będzie najlepsze. Myślę więc sobie, że najlepszym rozwiązaniem będzie pójście do dobrego sklepu, bo tam pracownicy mi pomogą podjąć decyzję. Widziałam, że przy ul. Smolnej 10 można kupić rower górski w Warszawie . Muszę chyba się tam wybrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 31-10-2018, 17:50
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jeżeli chodzi o Rowerek dla dziecka, to jak chcesz kupić coś dobrego to polecam Ci sie zapoznać z tym artykułem
https://portal.bikeworld.pl/artykul/...ecka_4_5_6_lat Nie tylko dowiesz sie jak wybierać rowerek ale również znajdziesz tutaj sporo informacji na temat tego w jakich pieniądzach najlepiej szukać rowerka aby był porzadny ale też nie przesadzony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 14-12-2018, 14:12
WioNas WioNas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 4
Domyślnie

Też ostatnio kupiłam sobie rowerek i teraz zrzucanie zbędnych kilogramów idzie mi znacznie szybciej Ja swój zamawiałam na https://www.asport.pl/k/115/rowery-treningowe/ i jest to naprawdę profesjonalny sprzęt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 25-03-2019, 16:32
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Dzieci też bardzo lubią aktywność fizyczną, wydaje mi się że jazda na rowerze to bardzo dobre rozwiązanie. Trzeba jednak pamiętać o ich bezpieczeństwie. Kask rowerowy to podstawa. Z tego co tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/...dziecka_wybrac czytałam to wybór i koszt nie jest takie trudne wiec warto to zainwestować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 01-04-2019, 17:39
Weroniczka22 Weroniczka22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Domyślnie

Ja mam rowerek stacjonarny, ale służy niestety jako wieszak na pranie... Ciężko się zmobilizować...
__________________
meble Forte
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 10-07-2019, 22:34
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

W przypadku wyboru roweru dla.siebie.to tutaj zdecydowanie mogę polecić abyście również zwrócili uwagę na sklep http://pbrowery.pl/ który stacjonarnie mieści się również w Warszawie, ponieważ znaleźć u nich można naprawdę klasowe rowery marki jak Giant Reign, czy Kross. Ja zdecydowałam się ostatecznie na Kross Hexagon 1.0 bo też mieścił się w moim budżecie i jak na razie nie narzekam. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 08-04-2024, 10:11
idavis's Avatar
idavis idavis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2024
Posty: 1
Domyślnie

Bluza rowerowa może kojarzyć się przede wszystkim z odzieżą na chłodniejsze dni, jednak jej zastosowanie jest znacznie szersze. Dzięki specjalistycznym materiałom, takim jak oddychające i szybkoschnące tkaniny, bluza rowerowa zapewnia ochronę przed wiatrem i lekkim deszczem nawet w cieplejsze dni, jednocześnie umożliwiając skórze oddychanie.



________________________
Lubisz jazdę na rowerze? Postaw na odpowiednią odzież!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.