kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Kultura
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 10-08-2015, 14:20
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

Muszę przeczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 10-08-2015, 23:58
ismenap1979 ismenap1979 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 5
Domyślnie

A ja myślę, że muszę przeczytać książki z serii Harrego Pottera oczywiście rozpocznę od pierwszego tomu..Koleżanka mówiła, że to nie jest taka zwykła powieść dla młodzieży. To jest książka dla każdego bez względu na wiek - nie ma tu żadnych ograniczeń wiekowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 31-08-2015, 13:15
michalina.krop michalina.krop is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 21
Domyślnie

ja ostatnio czytam książki australijskiej pisarki: KATE MORTONA, jej pierwsza powieść która wpadła mi w ręce czyli: Zapomniany Ogród zafascynowała mnie tak ze przeczytałam ją w 3 dni i od razu sięgnęłam po kolejną "Strażnik Tajemnic", która okazał się tak sam dobra, a teraz czytam 3 powieść tej samej autorki pod tytułem: "Milczący zamek"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 24-09-2015, 19:39
Woman33's Avatar
Woman33 Woman33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 4
Domyślnie

Ja kończę czytać Grom z jasnego nieba, Larsona. Polecam, świetna książka dla entuzjastów gatunku:-)
Jeden z największych w historii pościgów policyjnych. Marconi, opanowany bez reszty obsesją stworzenia sposobu łączności, który w owych czasach wydawał się nadprzyrodzonym, z zapałem walczy z falą sceptycyzmu, by wbrew wszelkim przewidywaniom, przejść ze swym wynalazkiem do historii.
W tym samym czasie Hawley Crippen, ceniony lekarz popełnia zbrodnię niemal doskonałą. Najpierw truje swoją żonę, potem jej poćwiartowane zwłoki chowa w piwnicy, a następnie rozpowiada wśród znajomych, że małżonka wróciła do Stanów. Kiedy Scotland Yard odkrywa podczas przeszukania domu zwłoki kobiety, Crippen, by uniknąć aresztowania, zmuszony jest uciekac do Anglii.
Grom z jasnego nieba to fascynująca opowieść o wielkiej pogoni przez ocean, którą śledziły miliony czytelników gazet na całym świecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 05-10-2015, 08:30
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Ja czyam bardzo dużo. Jest parę książek do których wracam z przyjemnością ale są i takie które po jednym przeczytaniu odkładam na bok. Prócz tego ciągle jakieś nowe ksiązki dokupuje. Teraz chcę tą miec http://www.empik.com/dziennik-o-bled...0837,ksiazka-p - lekka, łatwa i przyjemna Idealna do czytania w czasie jazdy do pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 09-10-2015, 13:11
sliweczka23's Avatar
sliweczka23 sliweczka23 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 5
Domyślnie

Teraz czytam Otchłań:-)
Wrocław 20 lat po wojnie nuklearnej. Z niemal siedmiuset tysięcy wrocławian przetrwała ledwie garstka w ciągnących się pod miastem kanałach. Tworzą oni niewielkie zamknięte społeczności, zwane enklawami. Mimo upływu lat powierzchnia wciąż nie nadaje się do ponownego zasiedlenia. Promieniowanie jest tam wciąż zbyt silne, a co gorsza, zmutowane rośliny i zwierzęta stworzyły w ruinach nowy, wyjątkowo nieprzyjazny człowiekowi ekosystem.
Dostępne zasoby ulegają wyczerpaniu i w enklawach zaczyna brakować najbardziej podstawowych produktów, pojawia się głód. Zdesperowani mieszkańcy coraz częściej łamią tabu i uciekają się do kanibalizmu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 17-10-2015, 13:16
Peszka's Avatar
Peszka Peszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 6
Domyślnie

Moja książka na weekend to Mścicielka, autorstwa Bernhard Aichner.
Blum jest właścicielką zakładu pogrzebowego, szczęśliwą żoną, troskliwą matką dwóch dziewczynek i kobietą o wielkim sercu. Wiedzie cudowne życie. Lecz nagle idylla zamienia się w koszmar. Jej mąż, policjant, ginie w wypadku. Na jej oczach Mark zostaje śmiertelnie potrącony, a sprawca ucieka z miejsca zdarzenia. Blum jest zrozpaczona. Nagle traci najbliższą osobę, swoje oparcie, swoje... Dopiero zaczęłam czytać, ale wciąga od pierwszej strony, co dobrze rokuje na przyszłość:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 19-10-2015, 17:21
Stefa56's Avatar
Stefa56 Stefa56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja kocham czytać książki! To moja odskocznia od rzeczywistości i sposób na stres... czytam wszystkie gatunki, oprócz romansów i książek dokumentalnych. Najbardziej lubię thrillery i horrory:-) obecnie czytam książkę Karin Slaughter pod tytułem Moje śliczne, świetna lektura!!! Opowiada mniej więcej o tym, że pewnego dnia dziewiętnastoletnia Julia zniknęła bez śladu. Tragedia na zawsze naznaczyła jej najbliższych. Ojciec popełnił samobójstwo, a siostry, Claire i Lydia, zerwały ze sobą kontakt. Mija dwadzieścia lat. Paul, mąż Claire, wpływowy milioner, zostaje zamordowany. Przeglądając jego rzeczy, Claire odkrywa przerażające nagrania, na których ktoś brutalnie gwałci i morduje dziewczyny... Polecam!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 20-10-2015, 17:32
Stefa56's Avatar
Stefa56 Stefa56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie

Dzisiaj skończę Bliźnięta z lodu. Zaskakująco dobra powieść, wcale nie taka długa, w sam raz na jeden wieczór, ma około 200 stron i ma świetny klimat...Rodzina przeprowadza się na wyspę, gdzie są bagna, parę domów i latarnia morska, przypływy i odpływy, istne pustkowie, co już mi się spodobało. Rodzina składa się z męża, żony i córki, która jest bliźniaczką jednojajową. Niestety, druga siostra nie żyje, a matka zaczyna miec wątpliwości na tej wyspie, czy aby wie, która córka przeżyła... świetna lektura:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 30-10-2015, 10:21
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja zabrałam się za całą serię Ani z Zielonego Wzgórza. Mam sentyment do tych książek i raz na jakiś czas do nich powracam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.