kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 20-04-2019, 00:23
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Ja zaczęłam również stosować kosmetyki piwne i muszę naprawdę polecić szczególnie mydła, mleczka oraz żele pod prysznic o świetnym zapachu i do tego bardzo dobrym wpływie na suchą i zniszczoną skórę. Dlatego jak znajdziesz trochę więcej czasu, żeby sobie sprawdzić je na spokojnie to zajrzyj na https://piwnekosmetyki.pl gdzie jest naprawdę w czym przebierać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 29-04-2019, 13:48
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

janczarka chętnie prztestuje ten krem, trzeba sie już powoli ogarniać na lato a jeśli chodzi o kosmetyki z eveline to bardzo lubię ten korektor pod oczy Magical Perfection Concealer. Ma niezłe krycie, spokojnie maskuje sińce czy zaczerwienienia. Ja używam go jeszcze na powieki jako baze pod cienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 01-05-2019, 10:47
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Używam wyłącznie dermokosmetyków z naturalnych składników. Bardzo lubię ich zapach i to jak dobrze reaguje na nie moja skóra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 17-05-2019, 20:33
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Teraz najczęściej wybieram naturalne kosmetyki, bo przekonałam się jak bardzo się różnią na plus od tych zwykłych kosmetyków które kiedyś kupowałam. Czytałam tutaj niedawno, że produkty superfoods mają wpływ na wygląd skóry: https://www.bebiocosmetiqs.pl/czym-j...i-twoja-urode/. Muszę jeść je zdecydowanie częściej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 21-05-2019, 11:09
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 940
Domyślnie

Ja jeślic hodzi o pielęgnacje to często inwestuję w maski do wlosów. Moim zdaniem to takie mini spa. Co sądzicie o tych z Ziaji https://ziaja.com/products/type/maski-do-wlosow ? Zastanawiam się nad tą oliwkową, ponieważ wydaje mi się,że dobrze nawilża,a jeszcze jej nie testowałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 22-05-2019, 16:22
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Ja sporą uwagę zwracam nie tylko na skład kosmetyków, ale i na ich pochodzenie, dlatego tak bardzo podobają mi się polskie kosmetyki, ponieważ zawsze spełniają moje oczekiwania. Teraz chętnie przetestuję markę https://yope.me/ i to, co oferują. Mam nadzieję, że produkty mi się spodobają i że się nie zawiodę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 10-06-2019, 19:11
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Zapach kosmetyków jednak też ma dla mnie znaczenie i zwracam na to uwagę, choć muszą one mieć dobry skład, bym je kupiła. Naturalne produkty są w sam raz dla mnie, bo nie podrażniają mi skóry. Też krem witaminowy do ciała HB poleciła mi koleżanka. Nie wywołuje on alergii a bardzo nawilża skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 11-06-2019, 16:57
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 609
Domyślnie

Ja na co dzień staram się korzystać z kosmetyków jak najbardziej naturalnych i o jak najlepszym składzie. Na co dzień nawet żel pod prysznic może mieć duże znaczenie, Hildegard Braukmann żel pod prysznic tej marki z linii Body Care zawiera wyciągi a aż 7 roślin leczniczych, ma neutralne pH oraz zwiera prowitaminę B5, jest doskonały na łagodzenie podrażnień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 16-06-2019, 10:48
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Jeśli chodzi o kosmetyki do włosów, to bardzo dobry jest ten https://www.maxdrogeria.pl/joanna-mu...w-sprayu-p2969 Dodaje włosom blasku i jednoczesnie je pielęgnuje. Włosy są aksamitne, delikatne. Dodatkowym plusem jest bardzo niska cena. Ta drogeria jest świetnie zaopatrzona, każdy znajdzie odpowiednie kosmetyki dla siebie.

Ostatnio edytowane przez szalona : 22-06-2019 o 15:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 17-07-2019, 22:49
kopca kopca is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 24
Domyślnie

Od jakiegoś czasu stosuję tylko kosmetyki naturalne . Po pierwsze, zależy mi na tym, żeby kosmetyk był skuteczny i dobrze działał na moją skórę. Po drugie, żeby miał jak najmniejszą ilość chemicznych oraz toksycznych składników. Cieszę się, że bycie eko jest dziś znacznie łatwiejsze niż kiedyś
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.