kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-11-2016, 11:46
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie badanie żył?

Co myślicie na temat badania dopplerowskie warszawa ? Wydaje mi się, iż warto zrobić tego typu badanie, aby ocenić przepływ w naczyniach tętniczych. Tym bardziej, jeśli w rodzinie zdarzały się choroby z tym związane. Badanie nie wymaga wcześniejszego przygotowania i nie jest bolesne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-12-2016, 09:56
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja byłam na takim badaniu. Nic nie boli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 01-02-2017, 22:27
Asiczek77 Asiczek77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 53
Domyślnie

Rzeczywiście badanie jest proste i bezbolesne, a bardzo wskazane przy problemach z krążeniem, jak puchną nogi i jak mamy żylaki. Wiadomo profilaktyka jest ważna, ale jak już coś zostanie wykryte to warto udać się do Poradni chirurgii naczyniowej, gdzie można przeprowadzić laserową operację żylaków. Klinika KCM Clinic http://kcmclinic.pl/pl/dla-pacjentow...yniowej,87.htm w ramach poradni podejmujemy leczenie wielu chorób naczyń żylnych i tętniczych, takich jak, niewydolność żylna, zakrzepica, miażdżyca tętnic kończyn dolnych, czy niedokrwienia tętnic szyjnych i kręgowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-02-2017, 20:14
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Mi właśnie badanie wykazało, że jeden z moich żylaków nadawałby się już właściwie do zabiegu. Tyle, że ja się bardzo takiego zabiegu obawiam i zastanawiam się, czy jednak można czegoś spróbować. Słyszałam o różnych kremach, dzięki którym nawet zaawansowane żylaki mają jeszcze szansę się wchłonąć. Nie wiem czy w to wierzyć, ale jednak spróbuję, bo w sumie nic nie tracę. Z tego co wyczytałam to aktualnie najlepszym kremem jest VARIVE http://varive.pl/, z racji swojego świetnego działania i naturalnego składu.Zawsze najpierw warto spróbować, niż od razu udawać się do chirurga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-04-2019, 16:55
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Cześć,
Mam problem odnośnie miażdżycy. Znacie sposoby na jej zniwelowanie? Moja mama ma i chcę pomóc jej wyzdrowieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-04-2019, 17:11
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Miałam podobny pomysł ale znam sposób, który może pomóc. Słyszałaś może o wlewach chelatacyjnych? Świetny sposób na walkę z miażdżycą nawet u osób z postępującym stadium. W mojej rodzinie były takie problemy i mama, tata oraz wujek skorzystali z wlewów chelatacyjnych u nas w Olsztynie mamy takie centrum medyczne, które zajmuje się tymi zabiegami. Jak do tej pory ich zdrowie znacznie się poprawiło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-04-2019, 06:02
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

W przypadku podejrzenia miażdżycy warto na pewno postawić na odpowiednie badania. Na stronie http://www.biogenetik.pl/pl/p/ApoE-c...C-miazdzyca/49 można poczytać o tym, jak wykonać tego typu badanie i moim zdaniem warto na to postawić. Wówczas leczenie można podjąć szybciej, a wtedy będzie ono o wiele skuteczniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-06-2019, 09:22
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Też miałam takie badanie, nic a nic nie boli a wykonać warto jak pojawiają się jakieś niepokojące objawy, bóle nóg, pajączki żylaki. U mnie takie były, na szczęście badanie wyszło ok ale nie siedzę z założonymi rękami i nie czekam aż mi się pogorszy. Na zalecenie lekarza noszę tak często jak to możliwe rajstopy uciskowe, znalazłam super sklep w sieci https://venoflex.pl/ mają bardzo dobre produkty które nie tylko działają ale są też wyjątkowo trwałe i dobrze na nodze wyglądają. Jak pierwsze mi przyszły to się trochę zdziwiłam jak ja mam je założyć wydawały się takie małe, ale szybko się przekonałam że tak ma być, one się idealnie dopasują oczywiście jak dobrze dobierzemy rozmiar. Polecam naprawdę jak zaczynają się u Was żylaki, najlepsza profilaktyka. Wystarczy kupić i nosić, wcale ich na nogach nie czuć są takie delikatne i miękkie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-06-2019, 13:57
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Pod stwierdzeniem że warto takie badania wykonywać podpiszę się dwoma rękoma. Nie wiem czy to z wiekiem, czy jak się człowiek nasłucha o chorobach, ale ja bardzo zmieniłam podejście. Postanowiłam się nareszcie porządnie przebadać. Miałam robione usg tętnic szyjnych i rezonans magnetyczny między innymi pod kątem chorób sercowo-naczyniowych. W sumie to cała byłam przebadana w Medicover w Warszawie, to się u nich screening nazywa. W 8 godzin jest się przebadanym tak konkretnie, w takie coś to warto zainwestować uważam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-09-2019, 13:41
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Będąc w temacie badań i zdrowia, niedawno dowiedziałam się, że mojemu dziadkowi może grozić miażdżyca nóg. Na szczęście w porę udaliśmy się do lekarza i jakoś uratujemy jego kończyny. Zachęcam jednak do tego, aby regularnie się badać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.