kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 22-08-2018, 12:54
witka witka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 25
Domyślnie

Z przebarwieniami to chyba najlepsza będzie wizyta u kosmetyczki. Moja koleżanka usuwała laserem i teraz jej buzia wygląda dużo lepiej!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 24-09-2018, 08:10
zezoo123 zezoo123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 16
Domyślnie

Ja przebarwień na twarzy nigdy nie miałam, cierpiałam zaś strasznie na moje sińce pod oczami i do tego z biegiem lat doszły worki pod oczami, ale na to ostatnio kupiłam sobie krem remescar http://remescar.pl dzięki któremu moje okolice pod oczami wyglądają naprawdę ok
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 05-10-2018, 09:23
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Plamy, przebarwienia starcze, posłoneczne, piegi albo wszelkiego odbarwienia skóry po zabiegach, kuracjach czy peelingach najlepiej usuwać laserowo. Laser nie tylko je niweluje ale też stymuluje skórę do produkcji kolagenu i odnowy. Efekty po serii zabiegów są świetne, a ilość określa oczywiście lekarz. Gdybyście szukali dobrego salonu np. na terenie Krakowa, to ja mam namiar na http://jadoreinstytut.com/laserowe-u...n-plam-piegow/ . Koleżanka z pracy mi polecała, a taki namiar z polecenia jest dla mnie bardziej wiarygodny. Może i Wy skorzystacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 17-10-2018, 10:47
Martolinka Martolinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Każda z nas ma nieco inną skórę, dlatego uważam, że powinnaś udać się do dermatologa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 16-12-2018, 22:28
magdzia002 magdzia002 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 12
Domyślnie

ja wyleczyłam używając olejek bio oil, smarowałam 2 razy dziennie i w około 3 tygodniu były widoczne rezultaty, wyrównywał mi się koloryt skóry, plamy na twarzy zaczęły ginąć. jestem zadowolona z tego specyfiku, ma przyjemny zapach i dodatkowo skóra jest po nim nawilżona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 22-02-2019, 19:35
BeatkaK BeatkaK is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 28
Domyślnie

Przebarwienia skóry na twarzy to chyba najgorsza rzecz jaka miałam, było tak tak okropne i brzydko wygladało, ze nawet nie chciałam z domu wychodzić.
Poszłam na konsultację do kliniki Magnopere w Krakowie https://magnopere.pl/ i bar-dzo miła Pani , która tam pracuje poleciła mi zabieg za pomocą lasera frakcyjnego. Sam zabieg nic nie bolał , a już po pierwszej wizycie zauwazyłam , ze blizny znikają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 26-02-2019, 16:30
MalwinaB MalwinaB is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 40
Domyślnie

Ja wykonałam sobie zabieg na zamykanie naczynek na twarzy. Miałam bardzo w złym stanie skórę twarzy . Poprzez zmiany klimatyczne tak mi się stało bo dużo podróżuję. Zabieg bardzo mi pomógł i moja skóra jest w dużo lepszej kondycji. Moge polecic miejsce gdzie robiłam zabieg Magnuccy w Katowicach https://klinikamagnuccy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 26-02-2019, 22:32
jm30 jm30 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 4
Domyślnie

W przypadku przebarwień dość dobrze radzi sobie mikrodermabrazja - zapytaj swoją kosmetyczkę, czy ma u siebie takie urządzenie i czy poleca Ci taki zabieg dla Twojego typu skóry. Myślę, że warto też zastanowić się, czego wynikiem są te przebarwienia, być może da się wyeliminować przyczynę ich powstawania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 18-03-2019, 21:46
Jarja56 Jarja56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1
Domyślnie

Mi bardzo pomógł z tym uporać się dermatolog.

__

montaż okien
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 23-04-2019, 14:38
aaa4 aaa4 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 2
Domyślnie

Ciekawy temat
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.