kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 04-04-2019, 14:48
Aligru Aligru is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 266
Domyślnie

A ja uważam, że na luzie i całkiem tanio można samemu sobie ogarnąć dietę bez konieczności korzystania z kateringu zewnętrznego. Na necie jest tyle przepisów, że serio bez problemu można ogarnąć temat. Wystarczy wejść nawet na https://www.womenshealth.pl/ zobaczyć, co polecają, uzbroić się w odpowiednie produkty i działać. Ja to nawet bawię się teraz w przygotowywanie różnych dań i sprawia mi to mega radochę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 08-04-2019, 12:46
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Ja akurat sama gotować nie lubię, a do tego dochodzi jeszcze brak czasu. Catering jest dla mnie po prostu wygodniejszą opcją, bo zawsze gdy zgłodnieję mam pod ręką coś zdrowego i pełnowartościowego do zjedzenia. Posiłki zamawiam sobie z Wygodnejdiety, dzięki nim wiem, że odchudzam się bezpiecznie i z głową
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 16-06-2020, 07:07
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oliwkaaa
Ja akurat sama gotować nie lubię, a do tego dochodzi jeszcze brak czasu. Catering jest dla mnie po prostu wygodniejszą opcją, bo zawsze gdy zgłodnieję mam pod ręką coś zdrowego i pełnowartościowego do zjedzenia

Słyszałam, że są cateringi w których możesz określić im jaką ilość kalorii mają zawierać Twoje posiłki i wtedy oni rozpisują ci całe menu pod tym kątem, wiec to też fajna opcja.
Ja z kolei siedze teraz w temacie dieta dąbrowskiej wczasy i czytam na https://sofra.com.pl/ jak to działa i czy rzeczywiście uda mi się dzięki temu zgubić trochę kilogramów.

W sumie najbardziej mi zależy na tym, żeby spalić boczki i brzuch, bo wystają z bikini hehehe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 17-06-2020, 22:34
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

Teraz żyjemy w ciągu biegu, że naprawdę trudno jest czasami wszystko pogodzić. Dobrze, że chociaż powstały firmy caterignowe https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/do-biura dają one możliwość zdrowego odżywiania nam. Ich dania są zawsze starannie przygotowane tak, aby nasz organizm otrzymał wszystkie cenne składniki, które potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Warto więc rozważyć to komfortowe rozwiązanie.

Ostatnio edytowane przez jjusti18 : 18-06-2020 o 13:02.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 30-06-2020, 18:13
Szxt6uyt Szxt6uyt is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 1
Domyślnie

niebawem sama planuję się za to zabrać.
-
Rękawice termiczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 01-07-2020, 09:47
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Odpowiednią dietę są w stanie zapewnić solidne firmy cateringowe, takie jak Pureandfresh
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 01-07-2020, 14:43
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Witam,zalezy mi na tym,aby z okazji urodzin mojego męża zamowic catering. Jaki polecacie? Chętnie poznam wasze opinie na temat tego cateringu http://gniazdo-smaku.pl/ Co sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 03-07-2020, 10:37
hill.luna hill.luna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 4
Domyślnie

Niektóre choroby metaboliczne, a wśród nich fenyloketonuria wymagają przestrzegania restrykcyjnej diety. Niezbędne kwasy tłuszczowe w diecie PKU, a raczej ich niedobór może być efektem takich diet, z których wykluczone są ryby, czyli główne źródło kwasu DHA. Ma on ogromne znaczenie w rozwoju mózgu i pracy całego układu nerwowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 04-07-2020, 15:14
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

To bardzo ważne, aby dieta była dostosowana do naszych potrzeb. Ja np. zamawiam swoją z Wygodnejdiety, posiłki mam pełnowartościowe, smaczne i różnorodne a na tym mi zależało- aby dieta się nie nudziła Dzięki nim jem i chudnę a to dużo przyjemniejsze niż niezdrowe głodówki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 05-07-2020, 17:09
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 082
Domyślnie

Nikt tego lepiej nie oceni, jak specjalista dietetyk, a do tego dobrze aby jeszcze ktoś ustalił, jakie mają być ćwiczenia. Sprawdź nową wersję potreningu https://potreningu.pl/ Proponuję również wejść na ich forum. Znalazłam u nich bardzo dużo konstruktywnej i pomocnej treści.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.