kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 11-12-2015, 15:32
maternab89's Avatar
maternab89 maternab89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 5
Domyślnie

ja osobiście bardziej zdecydowałabym się na budowę własnego domu, przede wszystkim możesz sobie dostosować plan budowy tak jak Tobie odpowiada i jak dobrze wszystko zorganizujesz to jeszcze się może okazać, że koszta będą tańsze po za tym zawsze fajnie jest sobie wybierać dom przed budową, najpierw znaleźć odpowiednią działkę, na której chciałoby się mieszkać, potem do jej wymiarów wybudować swój własny dom, jedynie osoby, które nie zamierzają aż tak się starać mogą sobie kupić dom z rynku wtórnego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 22-02-2016, 14:13
alicjanowik alicjanowik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał elka77
Budowa wyjdzie Cię taniej i będziesz mieć w środku tak sobie wymarzyłaś. A jak kupisz gotowca to już nic nie zrobisz, a zapłacisz nawet więcej o kilkanaście tysięcy...

W tym miejscu się zgadzam.
Polecam również, tak jak koleżanka z góry zainwestować w posadzki z żywicy epoksydowej.
Wykończenie wygląda o wiele solidniej, efektywniej No i koszta polecam również porównać, żeby potem nie było zdziwienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 29-02-2016, 08:19
berila berila is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 3
Domyślnie

My zdecydowalismy się na kupno domu z rynku wtórnego./ Wprawdzie remont tani nie był ale było to i tak znacznie tańsze od kupna domu z rynku pierwotnego. Tak więc obecnie absolutnie nie żałuję podjętej decyzji.

Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 29-02-2016, 12:27
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Jeśli chodzi o budowanie domu, to nigdy nie możemy być pewni ostatecznego kosztu. Moim zdaniem lepiej kupić z rynku wtórnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 10-03-2016, 09:54
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Jeśli masz czas na doglądanie budowy itd to zbuduj dom. Na pewno da ci to większe pole do popisu. Ja jednak poszukałabym domu z rynku wtórnego na http://drhouse.com.pl/ Wybór jest dość duży i myślę że jak sie postarasz to wyciągniesz z domu cały jego potencjał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 19-12-2016, 10:25
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

My z polecenia znajomych zdecydowaliśmy się na budowę domu z tą firmą http://mawit.com.pl
Dom z drewna w technologii szkieletowej świetnie się sprawdza - jest łatwy w ogrzaniu a całkowity koszt budowy jest tańszy, niż podczas budowania metoda tradycyjną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 20-12-2016, 22:25
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja bym budowała. Nie ma to jak dom marzeń My chcemy wybudować mały domek, suzkamy właśnie projektu na https://www.domywstylu.pl/projekty-malych-domow/ W dom z rynku wtórnego wbrew pozorom trzeba włożyć wiele pieniędzy. Moi rodzice kupili stary dom i w ciągu 10 lat wlożyli w niego majątek a to jeszcze nie koniec.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 23-12-2016, 11:09
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Jeśli chcesz budować to musisz zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne części. Pamiętaj też o częściach elektronicznych, zakupisz je na przykład tutaj: http://mselektronik.pl/. Wybór mają ogromny, a ceny bardzo korzystne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 25-12-2016, 00:03
patryczek44's Avatar
patryczek44 patryczek44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 5
Domyślnie

Według mnie rynek wtórny jest jednak dużo bardziej opłacalny Możecie sobie przeszperać np. te oferty http://nieruchomosc-gliwice.pl/
__________________
Człowiek czasem ma już dość uciekania. Świat staje się bardzo mały, kiedy nie masz się gdzie podziać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 27-12-2016, 18:17
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Ja bym chciała wybudować swój - aby był od A do Z tylko mój. Obecnie szukam odpowiedniej działki i znalazłam fajne propozycje na stronie Cesar Działki. Myślicie, że taka działka będzie dobrą inwestycją czy lepiej poszukać czegoś innego? Poważnie się nad tym zastanawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.