kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-10-2019, 12:25
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie Prawnik

Ktoś od prawa gospodarczego? Potrzebuję pilnie pomocy, kancelarii jest bardzo wiele na Pomorzu i niestety nie mam pojęcia, która warta uwagi. Kogo możecie polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-10-2019, 12:52
KonradSkal Mężczyzna KonradSkal is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 147
Domyślnie

Hej interesuje mnie rejestracja logo ? Niedługo bedę musiał to zrobić, a moja wiedza na ten temat jest dość mizerna. Biurokracja jest czymś co mnie od zawsze przeraża. Lepiej szukać informacji w internecie, czy u jakiegoś specjalisty ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-10-2019, 20:39
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Kancelaria Ożog Tomczykowski słynie ze stałego doradztwa podatkowego, jeżeli chodzi o kwestię podatkowe to chyba nie mają sobie równych, doradcy naprawdę godni polecenia! Jeżeli ktoś będzie miał problem prawny związany ze swoją firmą to naprawdę polecam .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-10-2019, 00:30
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 716
Domyślnie

Dzięki za namiar, myślę że okaże się przydatny względem firmy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-10-2019, 05:46
hejon hejon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 2
Domyślnie

siemka witam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-10-2019, 21:17
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Prawem gospodarczym zajmuje się też Kancelaria Cejrowski w Tczewie. Wyróżnia ich przede wszystkim spore zaangażowanie w każdą prowadzą sprawę oraz sprawdzenie wszystkich zagadnień ze sprawą związanych. Coś takiego jak najbardziej się ceni, ponieważ daje to większą szansę na wygranie sprawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-10-2019, 19:59
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Cytat:
Napisał lucy92e
Prawem gospodarczym zajmuje się też Kancelaria Cejrowski w Tczewie. Wyróżnia ich przede wszystkim spore zaangażowanie w każdą prowadzą sprawę oraz sprawdzenie wszystkich zagadnień ze sprawą związanych. Coś takiego jak najbardziej się ceni, ponieważ daje to większą szansę na wygranie sprawy.

Ja mogę ich zdecydowanie polecić. Ktoś z mojego grona również korzystał z Kancelarii Cejrowski i sprawa bez problemów została wygrana, a z tego, co mi wiadomo, to prawo gospodarcze niestety nie jest łatwe i czasem potrzeba wiele trudu, aby ze wszystkim sobie poradzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-11-2019, 12:13
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

A jeśli czeka Cię sprawa karna adwokat katowice na pewno Ci pomoże ją rozwiązać korzystnie dla Ciebie. Kancelaria która zatrudnia tych prawników działa od lat i ma ogromne doświadczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 16-12-2019, 05:24
Jowita Jowita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 15
Domyślnie

A skąd jesteś ? Bo mogę ci polecić super adwokata od prawa gospodarczego z Bydgoszczy - Karol Bryś https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/ prowadzi kancelarię, która zajmuje się sprawami z zakresu prawa gospodarczego, karnoskarbowego, administracyjnego, cywilnego i także innych dziedzin. Jest to znany adwokat o ugruntowanej pozycji. Będzie ci w stanie pomóc na każdym etapie postępowania, czy to przy napisaniu pism do różnych instytucji, reprezentowania w sądzie, czy też przy przeprowadzeniu negocjację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-12-2019, 15:28
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 549
Domyślnie

Ja myślałam, że nigdy nie będę potrzebowała pomocy i porady prawnej od kancelarii adwokackiej, ale życie naprawdę bardzo różnie się układa. Dopiero jak porozmawiałam z prawnikami z https://jakubowskazawada.com/ to wiedziałam na czym stoję i zrozumiałam swoją sytuację. Dlatego czasami porady prawne są bardzo ważne i potrzebne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.