kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 16-10-2019, 20:37
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jak chcesz aby twoje dziecko uczyło się w najlepszej szkole języka angielskiego to polecam placówke jaką jest https://edubears.pl/ Pracują tutaj wykształceni pedagodzy którzy z pewnością podejdą bardzo profesjonalnie do twojego dziecka i bez wymuszania na nim nauki nauczą go języka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 28-10-2019, 15:17
RobbiePL0 Mężczyzna RobbiePL0 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 33
Domyślnie angielski

niemiecki jest lepszy niz angielski
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 21-11-2019, 06:55
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Ehh skąd ja to znam, ten angielski w szkole to porażka często... moja w przedszkolu zaczęła na zajęcia chodzić. Poczytajcie sobie o metodzie https://edubears.pl/ i poszukajcie szkół u siebie które w ten sposób uczą. Sprawdzone - działa. Dzieci chłoną wiedzę szybko i już na początku szkolnej drogi mogą zacząć się swobodnie w języku angielskim porozumiewać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 25-11-2019, 14:14
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Wiem, że w tutlo jest opcja kursu dla dzieciaków. Ja sama zapisałam swojego syna żeby się trochę podszkolił w rozmowie i widzę, że jest zadowolony. Speakerzy fajnie i ciekawie prowadzą lekcje, do tego trwają one zaledwie po 20 min. więc młody jest w stanie zachować skupienie i koncentrację przez cały czas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 20-12-2019, 23:51
mańka mańka is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 32
Domyślnie

Dziecko już od najmłodszych lat powinno mieć styczność z językiem angielskim, dlatego wybrałam dla córki szkołę Te Vizja na Wawrze w Warszawie, która stawia wlasnie na naukę języków. Lekcje są prowadzone przez różne zabawy dzięki czemu dzieci chętnie biorą w nich udział i uczą się z przyjemnością.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 30-12-2019, 10:23
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

mańka masz rację ja idąc tym samym tropem zdecydowałam się zapisać syna do Polsko-Angielskiej szkoły Edison w Warszawie Placówka otwarta na indywidualność i inne kultury co bardzo sobie jako rodzic cenię. Ogromnym plusem jest sama atmosfera panująca w szkole - przyjazna dla wszystkich ( dla rodziców także ;p ). Podoba mi się też kreatywne podejście do nauki i nowoczesne metody nauczania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 18-02-2020, 11:37
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Na dzień dzisiejszy jest wiele sposobów na skuteczną naukę języka angielskiego czy to dla dzieci czy dla dorosłych, a jednym z takich sposobów jest https://effectiva.pl/angielski-przez-skype/ czyli nauka przez Skype. W tym przypadku Effectiva posiada w swoim gronie doświadczonych nauczycieli i native speakerów, których metody z pewnością sprawią polepszenie poziomu angielskiego Waszego jak i Waszych dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 24-02-2020, 21:10
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

polecam wyjazd na ferie na Angielską Wioskę, dzieci wesoło i ciekawie spędzą czas, poznają ciekawych ludzi z różnych stron świata, osłuchają z językiem obcym i przy okazji przełamią barierę językową bardzo dobra inwestycja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 20-03-2020, 16:34
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Wiadomo jak wygląda zaistniała sytuacja w związku z koronawirusem musimy wszyscy zostać w domu. W naszej szkole dostaliśmy dostęp do programu https://www.vebo.pl/camtasia który pozwala na rejestrowanie ekranu i nauczamy nasze dzieci online. Swoją drogą dobrze,że dzisiejsza technologia pozwala na tego rodzaju ruchy, bo gdyby dzieci miały teraz parę tygodni wakacji to nie mam pojęcia jakby to później wyglądało... w lipcu i sierpniu do szkoły?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 02-04-2020, 18:41
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Jezeli chodzi o nauke jezyka angielskiego dla dzieci to z pewnością warto bedzie się zainteresowac stroną jaką jest https://lincoln.edu.pl/ Jest to bardzo ciekawa szkoła językowa która działa już wiele lat, posiada bardzo dobre opinie i niesamowicie okazyjne ceny za czesne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.